OK

OK Cancel

Thank you

Close

Działania SOS: jak dobrze wyglądać przed wielkim wydarzeniem

 • favoris

Wysyłanie SOS. Jak sprawić, żeby skóra wyglądała pięknie przed wielkim wydarzeniem.

Działania SOS: jak dobrze wyglądać przed wielkim wydarzeniem

Ratunkiem może być maseczka z kwasem hialuronowym.
Zawarty w nowych postaciach masek i płatków, wzmocniony kwas hialuronowy staje się najlepszym ratunkiem dla skóry.Bardzo często zdarza się, że przed wielkim wydarzeniem twoja skóra się buntuje. I prawda jest taka, że im większe wydarzenie, tym większe prawdopodobieństwo, że skóra będzie sprawiać kłopoty. Prawdopodobnie winne jest połączenie stresu i zwykłego zmęczenia, jeśli cały dostępny czas poświęcasz na przygotowanie się na wielkie wydarzenie. Wówczas ratunkiem może być maska z kwasem hialuronowym. Nowe, szybko działające rozwiązania, które uzupełniają skórę w kwas hialuronowy, mogą szybko przywrócić blask twojej skórze.

Po pierwsze: opanuj stres


Znajdź sposób na zmniejszenie stresu. Łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale pierwszą zasadą, aby dobrze funkcjonować lub opiekować się innymi, jest dbanie o siebie. Może to być ćwiczenie uważności, trening, spotykanie się z przyjaciółmi lub robienie czegoś innego niż to, co sprawia, że jesteś zestresowana. Sporządź listę rzeczy zrobionych zamiast listy rzeczy do zrobienia. Odzyskaj kontrolę nad swoim umysłem. Umieść rzeczy w perspektywie. I oddychaj.

Kwas Hialuronowy
może zatrzymać 1000xwody niż sam waży

Po drugie: wypełnij skórę kwasem hialuronowym


Kwas hialuronowy naturalnie powstaje w skórze, która codziennie go produkuje i rozkłada. Ze względu na swoją strukturę, ma on zdolność do zatrzymywania i przechowywania wilgoci w ilości 1000 razy większej niż swoja waga, dzięki czemu jest najskuteczniejszym składnikiem w dermatologii wypełniającym skórę. Dlatego maska z kwasem hialuronowym pozwoli twojej skórze szybko odzyskać dawny blask.

Sekretem tego świeżego wyglądu, który znika wraz z pojawieniem się zmęczenia, są cząsteczki kwasu hialuronowego, które pęcznieją* po wchłonięciu wody, aby nadać komórkom skóry objętości, dzięki czemu wypełniają zmarszczki i sprawiają, że skóra wygląda na bardziej miękką. Maseczka z kwasem hialuronowym, zatrzymując wilgoć w przestrzeniach między komórkami skóry, rewitalizuje jej zewnętrzną warstwę, dzięki czemu skóra wygląda na bardziej miękką i taka też jest w dotyku, jest także nawilżona, dzięki czemu zyskuje blask. To właśnie to, czego potrzebujesz na wielkie wyjście.

Po trzecie: przed wydarzeniem zastosuj maseczkę


Maska z kwasem hialuronowym nałożona na 5 minut może zapewnić twojej skórze wszystko, czego potrzebuje, aby nabrać blasku. Maska LiftActiv Hyalu wypełnia skórę podwójną dawką nowego kwasu hialuronowego. W formule maski połączono zarówno nisko-, jak i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, w celu uzyskania działania 360°. Kwas hialuronowy o większych cząsteczkach podwaja ilość wilgoci w zewnętrznej warstwie skóry, dzięki czemu wzmacnia funkcję bariery ochronnej, a także zwalcza stan zapalny skóry, często związany ze stresem. Kwas hialuronowy o niższej masie cząsteczkowej intensywnie nawilża i wypełnia skórę. Został połączony z ekstraktem z agawy, który jest znany z działania wzmacniającego syntezę kwasu hialuronowego, oraz ekstraktem z lukrecji, który pomaga chronić własny kwas hialuronowy skóry przed rozkładem. Badania wykazują, że maseczka z kwasem hialuronowym niesie wiele korzyści. Po 5-minutowym wrażeniu otulania skóry świeżym kompresem skóra jest bardziej jędrna, nawilżona i promienna.

Po czwarte: skup się na głównym wydarzeniu


Dodaj oczom blasku i zredukuj linie wokół nich dzięki nowemu sposobowi dostarczania kwasu hialuronowego do obszaru wokół oczu. Płatki LiftActiv Micro Hyalu składają się ze 160 mikrostożków zestalonego kwasu hialuronowego. Dziesiątki czystych w 100% mikrostożków przebijają powierzchnię skóry, warstwę rogową naskórka, rozpuszczając się w ciągu czterech godzin. Według oceny przeprowadzonej przez dermatologów działanie na kurze łapki jest zauważalne już po pierwszym użyciu płatków. Użyj ich przed wielkim wydarzeniem, aby usunąć oznaki zmęczenia i rozświetlić oczy, gdy oczy pozostałych są skierowane na ciebie.

Źródła:

* Chun, C. i in., „Effect of molecular weight of hyaluronic acid (HA) on viscoelasticity and particle texuring feel of HA dermal biphasic fillers” [Wpływ ciężaru cząsteczkowego kwasu hialuronowego (HA) na lepkosprężystość i teksturowanie cząsteczek dwufazowych wypełniaczy skóry z HA] w Badaniach nad Biomateriałami 20.1 (2016), s. 24 [Dostępny na stronie: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5013587/] Działania SOS: jak dobrze wyglądać przed wielkim wydarzeniem

Rekomendowane produkty

 • Płatki hialuronowe na noc

  LIFTACTIV SPECIALIST

  Płatki hialuronowe na noc

  Krem i serum pod oczy

  Pielęgnacja na poziomie gabinetów medycyny estetycznej. Innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu dostarczasz skórze pod oczami 100% kwasu hialuronowego dla wygładzenia zmarszczek.

 • Hyalu Mask

  LIFTACTIV SPECIALIST

  Hyalu Mask

  Maski do twarzy

  Pełna regeneracja Twojej skóry w zaledwie 5 minut. Posiada największe stężenie kwasu hialuronowego ze wszystkich produktów Vichy, dlatego stanowi doskonałe uzupełnienie dziennej pielęgnacji Liftactiv.

 • Nowość

  Antyoksydacyjny koncentrat przeciwko oznakom zmęczenia

  LIFTACTIV SUPREME

  Antyoksydacyjny koncentrat przeciwko oznakom zmęczenia

  Serum do twarzy

  Zwalcza oznaki starzenia i zmęczenia. Tonizuje skórę. Rozświetla.

 • Najczęściej czytane

  Jak stosować kwas kojowy?

  Pielęgnacja twarzy

  Jak stosować kwas kojowy?

  Kwas kojowy jest uznawany przez dermatologów i kosmetologów za jedną ze skuteczniejszych substancji przeciwdziałających problemowi nadmiernej pigmentacji. Bardzo dobrze sprawdza się przy leczeniu plam pigmentacyjnych, ostudy oraz innych zaburzeń kolorytu skóry. Jak stosować kwas kojowy, by przyniósł on najlepsze rezultaty?

  Przeczytaj artykuł

  Woda termalna – zastosowanie, sposób użycia, działanie

  Woda termalna

  Woda termalna – zastosowanie, sposób użycia, działanie

  Wody termalne to szczególny rodzaj wód podziemnych, których temperatura w momencie wydobycia jest wyższa niż średnia roczna temperatura powietrza w okolicy, przy czym nie może to być mniej niż 20 Celsjusza. Są to krystalicznie czyste wody zawierające unikalne, właściwe dla danego rejonu kompozycje składników mineralnych i pierwiastków śladowych powstające w wyniku powolnej wędrówki z głębokich warstw ziemi ku powierzchni. Charakteryzują się szerokim zastosowaniem w lecznictwie, a od niedawna również w przemyśle kosmetycznym.

  Przeczytaj artykuł

  Peeling do twarzy - jak go poprawnie wykonywać?

  Pielęgnacja twarzy

  Peeling do twarzy - jak go poprawnie wykonywać?

  Peeling (ang. scrub, brushing) to nic innego, jak złuszczanie skóry, czyli usuwanie z jej powierzchni martwych komórek naskórka. Profesjonalne złuszczanie naskórka wykonujemy bardzo często w gabinetach kosmetycznych, jednak na peeling twarzy decydujemy się równie chętnie w domu. Podpowiadamy, jakie korzyści może przynieść nam stosowanie peelingu do twarzy i jak go poprawnie wykonać!

  Przeczytaj artykuł

  Retinol w kosmetykach - jakie ma właściwości, dla kogo jest wskazany?

  Pielęgnacja twarzy

  Retinol w kosmetykach - jakie ma właściwości, dla kogo jest wskazany?

  W ostatnich latach na półkach aptek i drogerii ważne miejsce zaczęły zajmować kremy z retinolem. Są to preparaty stymulujące proces odnowy komórkowej, a więc stworzone, aby przeciwdziałać starzeniu się skóry. Jednak kiedy tak naprawdę kosmetyki z retinolem powinny znaleźć się w naszej łazience? I czym w zasadzie jest ten cudowny retinol?

  Przeczytaj artykuł

  Przebarwienia na twarzy: jakie są ich przyczyny?

  Pielęgnacja twarzy

  Przebarwienia na twarzy: jakie są ich przyczyny?

  Przebarwienia na twarzy to problem, który może pojawić się u każdej z nas, bowiem przyczyn jego powstawania jest naprawdę wiele. Najczęściej jednak mamy do czynienia z przebarwieniami po trądziku lub słońcu, a także plamami wywołanymi problemami hormonalnymi. A jak możemy się pozbyć przebarwień?

  Przeczytaj artykuł

  go to top