OK

OK Cancel

Thank you

Close

Działania SOS: jak dobrze wyglądać przed wielkim wydarzeniem

 • favoris

Wysyłanie SOS. Jak sprawić, żeby skóra wyglądała pięknie przed wielkim wydarzeniem.

Działania SOS: jak dobrze wyglądać przed wielkim wydarzeniem

Ratunkiem może być maseczka z kwasem hialuronowym.
Zawarty w nowych postaciach masek i płatków, wzmocniony kwas hialuronowy staje się najlepszym ratunkiem dla skóry.Bardzo często zdarza się, że przed wielkim wydarzeniem twoja skóra się buntuje. I prawda jest taka, że im większe wydarzenie, tym większe prawdopodobieństwo, że skóra będzie sprawiać kłopoty. Prawdopodobnie winne jest połączenie stresu i zwykłego zmęczenia, jeśli cały dostępny czas poświęcasz na przygotowanie się na wielkie wydarzenie. Wówczas ratunkiem może być maska z kwasem hialuronowym. Nowe, szybko działające rozwiązania, które uzupełniają skórę w kwas hialuronowy, mogą szybko przywrócić blask twojej skórze.

Po pierwsze: opanuj stres


Znajdź sposób na zmniejszenie stresu. Łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale pierwszą zasadą, aby dobrze funkcjonować lub opiekować się innymi, jest dbanie o siebie. Może to być ćwiczenie uważności, trening, spotykanie się z przyjaciółmi lub robienie czegoś innego niż to, co sprawia, że jesteś zestresowana. Sporządź listę rzeczy zrobionych zamiast listy rzeczy do zrobienia. Odzyskaj kontrolę nad swoim umysłem. Umieść rzeczy w perspektywie. I oddychaj.

Kwas Hialuronowy
może zatrzymać 1000xwody niż sam waży

Po drugie: wypełnij skórę kwasem hialuronowym


Kwas hialuronowy naturalnie powstaje w skórze, która codziennie go produkuje i rozkłada. Ze względu na swoją strukturę, ma on zdolność do zatrzymywania i przechowywania wilgoci w ilości 1000 razy większej niż swoja waga, dzięki czemu jest najskuteczniejszym składnikiem w dermatologii wypełniającym skórę. Dlatego maska z kwasem hialuronowym pozwoli twojej skórze szybko odzyskać dawny blask.

Sekretem tego świeżego wyglądu, który znika wraz z pojawieniem się zmęczenia, są cząsteczki kwasu hialuronowego, które pęcznieją* po wchłonięciu wody, aby nadać komórkom skóry objętości, dzięki czemu wypełniają zmarszczki i sprawiają, że skóra wygląda na bardziej miękką. Maseczka z kwasem hialuronowym, zatrzymując wilgoć w przestrzeniach między komórkami skóry, rewitalizuje jej zewnętrzną warstwę, dzięki czemu skóra wygląda na bardziej miękką i taka też jest w dotyku, jest także nawilżona, dzięki czemu zyskuje blask. To właśnie to, czego potrzebujesz na wielkie wyjście.

Po trzecie: przed wydarzeniem zastosuj maseczkę


Maska z kwasem hialuronowym nałożona na 5 minut może zapewnić twojej skórze wszystko, czego potrzebuje, aby nabrać blasku. Maska LiftActiv Hyalu wypełnia skórę podwójną dawką nowego kwasu hialuronowego. W formule maski połączono zarówno nisko-, jak i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, w celu uzyskania działania 360°. Kwas hialuronowy o większych cząsteczkach podwaja ilość wilgoci w zewnętrznej warstwie skóry, dzięki czemu wzmacnia funkcję bariery ochronnej, a także zwalcza stan zapalny skóry, często związany ze stresem. Kwas hialuronowy o niższej masie cząsteczkowej intensywnie nawilża i wypełnia skórę. Został połączony z ekstraktem z agawy, który jest znany z działania wzmacniającego syntezę kwasu hialuronowego, oraz ekstraktem z lukrecji, który pomaga chronić własny kwas hialuronowy skóry przed rozkładem. Badania wykazują, że maseczka z kwasem hialuronowym niesie wiele korzyści. Po 5-minutowym wrażeniu otulania skóry świeżym kompresem skóra jest bardziej jędrna, nawilżona i promienna.

Po czwarte: skup się na głównym wydarzeniu


Dodaj oczom blasku i zredukuj linie wokół nich dzięki nowemu sposobowi dostarczania kwasu hialuronowego do obszaru wokół oczu. Płatki LiftActiv Micro Hyalu składają się ze 160 mikrostożków zestalonego kwasu hialuronowego. Dziesiątki czystych w 100% mikrostożków przebijają powierzchnię skóry, warstwę rogową naskórka, rozpuszczając się w ciągu czterech godzin. Według oceny przeprowadzonej przez dermatologów działanie na kurze łapki jest zauważalne już po pierwszym użyciu płatków. Użyj ich przed wielkim wydarzeniem, aby usunąć oznaki zmęczenia i rozświetlić oczy, gdy oczy pozostałych są skierowane na ciebie.

Źródła:

* Chun, C. i in., „Effect of molecular weight of hyaluronic acid (HA) on viscoelasticity and particle texuring feel of HA dermal biphasic fillers” [Wpływ ciężaru cząsteczkowego kwasu hialuronowego (HA) na lepkosprężystość i teksturowanie cząsteczek dwufazowych wypełniaczy skóry z HA] w Badaniach nad Biomateriałami 20.1 (2016), s. 24 [Dostępny na stronie: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5013587/] Działania SOS: jak dobrze wyglądać przed wielkim wydarzeniem

Rekomendowane produkty

 • Płatki hialuronowe na noc

  LIFTACTIV SPECIALIST

  Płatki hialuronowe na noc

  Krem i serum pod oczy

  Pielęgnacja na poziomie gabinetów medycyny estetycznej. Innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu dostarczasz skórze pod oczami 100% kwasu hialuronowego dla wygładzenia zmarszczek.

 • Hyalu Mask

  LIFTACTIV SPECIALIST

  Hyalu Mask

  Maski do twarzy

  Pełna regeneracja Twojej skóry w zaledwie 5 minut. Posiada największe stężenie kwasu hialuronowego ze wszystkich produktów Vichy, dlatego stanowi doskonałe uzupełnienie dziennej pielęgnacji Liftactiv.

 • Nowość

  Antyoksydacyjny koncentrat przeciwko oznakom zmęczenia

  LIFTACTIV SUPREME

  Antyoksydacyjny koncentrat przeciwko oznakom zmęczenia

  Serum do twarzy

  Zwalcza oznaki starzenia i zmęczenia. Tonizuje skórę. Rozświetla.

 • Najczęściej czytane

  Jak szybko pozbyć się pryszcza?

  Pielęgnacja twarzy

  Jak szybko pozbyć się pryszcza?


  Pryszcze mają to do siebie, że pojawiają się w najmniej odpowiednim momencie. Ślub, rozmowa kwalifikacyjna, wakacyjny wyjazd nie mogą się odbyć z nieestetyczną czerwoną krostką na twarzy. Dlatego też wiele z nas od razu po szybkiej identyfikacji problemu przechodzi do jego eliminacji, czyli wyciskania. Ale uwaga! Ten sposób na pryszcze nie należy do najlepszych! Dowiedz się, dlaczego i sprawdź, jak szybko pozbyć się pryszcza, bez uszczerbku dla skóry!

  Przeczytaj artykuł

  Łuszcząca się skóra na twarzy – czym może być spowodowana?

  Pielęgnacja twarzy

  Łuszcząca się skóra na twarzy – czym może być spowodowana?

  Łuszcząca się skóra na twarzy to bardzo uporczywy problem, który może mieć różne podłoże. Łuszcząca się skóra to dolegliwość typowa dla skóry suchej i szorstkiej, jednak niekiedy przypadłość ta może mieć związek z poważniejszymi chorobami skóry. Podpowiadamy zatem, z czego może wynikać łuszczenie się skóry z twarzy i jak z nim walczyć!

  Przeczytaj artykuł

  Jak stosować kwas kojowy?

  Pielęgnacja twarzy

  Jak stosować kwas kojowy?

  Kwas kojowy jest uznawany przez dermatologów i kosmetologów za jedną ze skuteczniejszych substancji przeciwdziałających problemowi nadmiernej pigmentacji. Bardzo dobrze sprawdza się przy leczeniu plam pigmentacyjnych, ostudy oraz innych zaburzeń kolorytu skóry. Jak stosować kwas kojowy, by przyniósł on najlepsze rezultaty?

  Przeczytaj artykuł

  Woda termalna – zastosowanie, sposób użycia, działanie

  Woda termalna

  Woda termalna – zastosowanie, sposób użycia, działanie

  Wody termalne to szczególny rodzaj wód podziemnych, których temperatura w momencie wydobycia jest wyższa niż średnia roczna temperatura powietrza w okolicy, przy czym nie może to być mniej niż 20 Celsjusza. Są to krystalicznie czyste wody zawierające unikalne, właściwe dla danego rejonu kompozycje składników mineralnych i pierwiastków śladowych powstające w wyniku powolnej wędrówki z głębokich warstw ziemi ku powierzchni. Charakteryzują się szerokim zastosowaniem w lecznictwie, a od niedawna również w przemyśle kosmetycznym.

  Przeczytaj artykuł

  go to top