OK

OK Cancel

Thank you

Close

Idealne rozwiązanie dla świeżej i pięknej skóry o każdej porze roku

  • favoris

Czy nie pragniesz pielęgnacji skóry dostosowanej do Twoich potrzeb i doskonale adaptującej się do wszystkich sezonowych zmian otoczenia, z którymi musi się zmagać Twoja cera?

Idealne rozwiązanie dla świeżej i pięknej skóry o każdej porze roku

Sucha i łuszcząca się jesienią i zimą, błyszcząca i tłusta latem – produkty Idéalia są po to, by poradzić sobie z niekorzystnym wpływem otoczenia na Twoją skórę o każdej porze roku. Poznaj całoroczną pielęgnację dla pięknej skóry.

Wiosna i lato: żegnaj błysku, witaj blasku

W wiosennych i letnich miesiącach ciepło i wilgotność mogą sprawić, że nawet normalna skóra stanie się błyszcząca i tłusta. Zapewne będziesz potrzebować preparatu nawilżającego, który pomoże Ci uzyskać matowy, neutralny efekt – jednocześnie jednak będziesz chciała zatrzymać wilgoć i pokonać pierwsze oznaki starzenia, aby zachować jej świeży blask.

Na szczęście produkty do dziennej pielęgnacji Idéalia mogą Ci pomóc w uzyskaniu pięknej skóry, która nie będzie się błyszczeć niezależnie od tego, jak wysoko powędruje słupek rtęci. W połączeniu z wygładzającym i rozświetlającym kremem na dzień  oraz kroplą Idéalia Serum stanowią idealne rozwiązanie wyrównujące, wygładzające i oczyszczające skórę, nadając jej pożądany świeży blask. Serum opracowano również, aby chronić skórę przed zanieczyszczeniami, występującymi najczęściej w letnich miesiącach.

Jeśli masz skórę mieszaną lub tłustą, zastąp swoje produkty do pielęgnacji na dzień żelo-kremem Gel-cream, który ma dodatkowe właściwości zwalczające efekt błyszczącej skóry, nadając jej świeży, jędrny i matowy wygląd pomimo upału.

Jesień i zima: odżywić i nawodnić

Jesienią i zimą Twoja strategia na rzecz pięknej skóry najpewniej ulegnie zmianie w zetknięciu z mrozem, który może wysuszać skórę twarzy, a także powodować jej łuszczenie się. Problem ten może wystąpić nawet, jeśli masz skłonności do przetłuszczania się skóry.

Jeżeli zimą obawiasz się przede wszystkim wysuszenia skóry, najlepszą bronią będzie krem na dzień Idéalia Day Cream dla skóry suchej w zestawie z Life Serum. Pomoże przywrócić głębokie nawilżenie i miękkość Twojej cerze, pozbyć się suchych lub łuszczących się śladów i odzyskać naturalną promienność. Serum natomiast ochroni Twoją skórę przed stresem otoczenia, zamknie i oczyści pory oraz nada jej blasku.

Dla skóry mieszanej lub tłustej nadchodzi czas, aby porzucić żelo-krem Gel-cream na rzecz klasycznego kremu na dzień Idéalia Day Cream, który odżywi Twoją skórę w sezonie jesienno-zimowym, nie przytłaczając jej ani nie natłuszczając.

Rekomendowane produkty

  • Rozświetlający krem wygładzający do skóry normalnej i mieszanej VICHY IDÉALIA
  • Rozświetlający krem wygładzający do skóry suchej VICHY IDÉALIA
  • Najczęściej czytane

    go to top