OK

OK Cancel

Thank you

Close

Krem-maska Aqualia na noc firmy Vichy: SPA w słoiczku

 • favoris

Wzbogacona intensywnie nawilżającym kwasem hialuronowym i wzmacniającą Wodą Termalną krem-maska Aqualia na noc jest szybkim i niezawodnym sposobem firmy Vichy na uzyskanie świetlistej skóry dzięki całonocnemu zabiegowi pielęgnacyjnemu.

Woda Termalna Vichy: wzmacnia skórę i dodaje jej energii

Bogata w 15 minerałów niezbędnych dla zdrowia skóry Woda Termalna Vichy wzmacnia barierę ochronną naskórka, dodaje skórze witalności i poprawia jej zdolność do obrony przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Z myślą o tym nowa wersja kremu-maski Aqualia na noc zawiera o 50% więcej Wody Termalnej niż poprzednie receptury, dzięki czemu wzmacnia i jednocześnie wygładza skórę. Naturalna Woda Termalna Vichy, przetestowana na skórze wrażliwej, jest wystarczająco delikatna, aby można ją było stosować każdego dnia, ale jej działanie jest na tyle intensywne, że potęguje efekty stosowania cotygodniowej maseczki.

AQUALIA NIGHT SPA
includes50% moreVichy Mineralizing Water
Than previous formula

Kwas hialuronowy: głęboko nawilża i odżywia zmęczoną skórę

Dzięki właściwościom higroskopijnym, kwas hialuronowy wiąże cząsteczki wody w naskórku, zwiększając poziom nawilżenia skóry i zapewniając elastyczną, promienną skórę. W miarę upływu czasu nasze naturalne zapasy kwasu hialuronowego znacznie się zmniejszają, co sprawia, że jeżeli chcemy utrzymać zdrowy i wypoczęty wygląd skóry, konieczne jest jego miejscowe stosowanie.

Aquabioryl: chroni skórę przed odwodnieniem

Aquabioryl to cukier złożony znany ze swojej zdolności do ochrony skóry przed odwodnieniem. Ma działanie nawilżające i wygładzające. Uśmierza podrażnienia i koi wrażliwą skórę [1]. Ta opatentowana cząsteczka działa niczym naturalna bariera ochronna, osłaniając twarz przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, dzięki temu, że tworzy na jej powierzchni wysoce nawilżającą powłokę ochronną. Za sprawą swoich właściwości higroskopijnych (przyciągających wodę) Aquabioryl zapewnia skórze długotrwałe, całonocne nawilżenie, nie powodując dyskomfortu. Takie efekty uzyskasz dzięki Masce Aqualia na noc firmy Vichy.

[1] Test odporności na podrażnienia przeprowadzony na 19 ochotniczkach w wieku od 18 do 70 lat, cierpiących na nadwrażliwość skóry. Dziesięcioprocentowy kwas mlekowy nałożono miejscowo na skórę po zastosowaniu Aquabiorylu w stężeniu 3%. Uczucie podrażnienia zmniejszone o 47% (24% w porównaniu do placebo).

Rekomendowane produkty

 • SPA NA NOC VICHY AQUALIA THERMAL
 • Najczęściej czytane

  Benzyl alcohol - w jakich produktach możesz go znaleźć?

  Składniki dermokosmetyków

  Benzyl alcohol - w jakich produktach możesz go znaleźć?

  Benzyl alcohol to składnik, który dla wielu osób jest całkowicie nieznany i obcy. Tymczasem alkohol benzylowy to składnik znacznej ilości kosmetyków, stosowanych przez nas każdego dnia. Z tego względu warto wiedzieć, czym jest benzyl alcohol i jakie ma zastosowanie w kosmetykach!

  Przeczytaj artykuł

  Kwas azelainowy - czy pomaga w leczeniu trądziku?

  Składniki dermokosmetyków

  Kwas azelainowy - czy pomaga w leczeniu trądziku?

  Kwas azelainowy jest dikarboksylowym kwasem o wielokierunkowym działaniu, który posiada szerokie zastosowanie w kosmetyce: działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, wybielająco i złuszczająco. Dlatego bardzo często wykorzystuje się go przy leczeniu trądziku oraz przy usuwaniu przebarwień.

  Przeczytaj artykuł

  Woda termalna – zastosowanie, sposób użycia, działanie

  Woda termalna

  Woda termalna – zastosowanie, sposób użycia, działanie

  Wody termalne to szczególny rodzaj wód podziemnych, których temperatura w momencie wydobycia jest wyższa niż średnia roczna temperatura powietrza w okolicy, przy czym nie może to być mniej niż 20 Celsjusza. Są to krystalicznie czyste wody zawierające unikalne, właściwe dla danego rejonu kompozycje składników mineralnych i pierwiastków śladowych powstające w wyniku powolnej wędrówki z głębokich warstw ziemi ku powierzchni. Charakteryzują się szerokim zastosowaniem w lecznictwie, a od niedawna również w przemyśle kosmetycznym.

  Przeczytaj artykuł

  go to top