OK

OKCancel

Thank you

Close
mediacachable:1
|0|||

LIFTACTIV

NOWOŚĆ

Nowa generacja pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Innowacyjna gama Liftactiv, inspirowana nieinwazyjnymi zabiegami medycyny estetycznej.

Vichy Mag

 • Sprawdzone sposoby na poprawę jędrności skóry twarzy

  Zastanawiasz się jak ujędrnić skórę twarzy za pomocą domowych sposobów? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedź się już dziś jak ujędrnić twarz! Sprawdź!

 • Więcej niż nawilżenie – właściwości przeciwstarzeniowe kwasu hialuronowego wchodzą na następny poziom

  Dlaczego źródło nawilżenia – kwas hialuronowy – jest również darem przeciwstarzeniowym dla skóry

  Kwas hialuronowy – sekretny związek wiążący wodę, odpowiedzialny za wypełnienie skóry. Najskuteczniejszy składnik nawilżający w dermatologii. A także składnik, który po prostu jest cały czas skuteczny. Dzięki nowym sposobom rozprowadzania go w skórze, korzyści z jego działania wykraczają poza nawilżanie. Innowacje w zabiegach opierających się na użyciu kwasu hialuronowego i recepturach zwiększają wpływ tego składnika na wypełnianie zmarszczek.

  Począwszy od mikroigieł zestalonego kwasu hialuronowego do rozprowadzania go w głębszej warstwie skóry, do kilku jego form połączonych w celu zwiększenia skuteczności – witamy nową generację kwasu hialuronowego.

 • Działania SOS: jak dobrze wyglądać przed wielkim wydarzeniem

  Wysyłanie SOS. Jak sprawić, żeby skóra wyglądała pięknie przed wielkim wydarzeniem.
  Ratunkiem może być maseczka z kwasem hialuronowym.
  Zawarty w nowych postaciach masek i płatków, wzmocniony kwas hialuronowy staje się najlepszym ratunkiem dla skóry.

 • Pielęgnacja skóry po 40. roku życia: jakie zmiany należy wprowadzić

  Nadszedł czas, aby poważnie podejść do kwestii pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Dowiedz się, jaki zabieg na twarz po 40 będzie najlepszy!

  Być może zauważyłaś już efekty starzenia się skóry lub czytasz to, aby dowiedzieć się, jak zachować młody wygląd. Ważna jest przede wszystkim właściwa pielęgnacja skóry po 40. roku życia.
  Szczególnie że, podobnie jak wiele zmian zachodzących w tym czasie, starzenie się skóry może zaskoczyć cię w niespodziewanym momencie. W jednej chwili twoja skóra była gładka i promienna, aż nagle normą stają się dni, gdy na twojej twarzy widać zmęczenie. Dotyczy to nas wszystkich, ale dobrą wiadomością jest to, że dzięki kilku odpowiednim wyborom, świadomości jak dbać o twarz po 40 oraz kilku silnym składnikom aktywnym – możesz skorygować widoczne oznaki starzenia i spowolnić upływ czasu.