getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = PL Test : 'PL/'

OK

OKCancel

Thank you

Close
  • Spray Bronze SPF 30, Vichy, Ideal Soleil

IDÉAL SOLEILBRONZE spray optymalizujący opaleniznę do ciała SPF 30

Spray do opalania - Ochrona skóry ciała

BRONZE spray optymalizujący opaleniznę do ciała SPF 30 Vichy Idéal Soleil jest dedykowany do aplikacji na skórę całego ciała bezpośrednio przed kąpielą słoneczną. Produkt skutecznie chroni przed szkodliwymi skutkami ekspozycji słonecznej, a także zapobiega fotostarzeniu się skóry, jej przedwczesnemu starzeniu się, poparzeniami słonecznymi i przebarwieniami posłonecznymi. Co istotne, BRONZE spray optymalizujący opaleniznę do ciała SPF 30 Vichy Idéal Soleil, nie tylko chroni skórę podczas opalania. Produkt troszczy się również o skórę po opalaniu. Nawilża ją, odżywia i sprzyja regeneracji.
Dzięki zawartości składników pielęgnacyjnych oraz aktywatora melaniny pomaga w uzyskaniu jednolitej i świetlistej opalenizny bez użycia samoopalacza. Zaawansowana formuła chroni skórę przed uszkodzeniami słonecznymi, przebarwieniami i jej przedwczesnym starzeniem się. Odpowiedni do skóry wrażliwej. Fotostabilny. Hipoalergiczny. Wodoodporny.

Vichy Mag

  • Opalanie się w solarium - jak dbać o skórę?

    Opalanie się w solarium jest dla wielu osób metodą na przygotowanie skóry do sezonu letniego, utrzymanie opalenizny po wakacjach, jak również nadanie skórze promiennego kolorytu podczas długiej zimy. Często jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego, że solarium posiada równie niekorzystny wpływ na naszą skórę, co naturalnie promienie słoneczne, dlatego przed opalaniem w solarium należy odpowiednio zabezpieczyć swoją skórę właściwymi kosmetykami. Podpowiadamy zatem, jak dbać o skórę, by zapewnić sobie bezpieczne opalanie na solarium!

Zostaw swoją opinię

BRONZE spray optymalizujący opaleniznę do ciała SPF 30

Spray Bronze SPF 30, Vichy, Ideal Soleil

1 - Oceń produkt

2 - Oceń kryteria

Zapach
Konsystencja
Tolerancja
Skuteczność

3 - Czy zarekomendowałabyś ten produkt znajomemu?

4 - Czy otrzymałaś próbki tego produktu?

5 - Zostaw opinię

Waliduj