getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = PL Test : 'PL/'

OK

OKCancel

Thank you

Close
 • Matujący krem do twarzy SPF 30, VICHY, IDEAL SOLEIL
 • Matujący krem do twarzy SPF 30, VICHY, IDEAL SOLEIL

IDÉAL SOLEILMatujący krem ochronny do twarzy SPF 30
Vichy Idéal Soleil

Krem przeciwsłoneczny - Ochrona skóry twarzy

Matujący krem ochronny do twarzy SPF 30 Vichy Idéal Soleil skutecznie chroni skórę przed negatywnymi skutkami nadmiernej ekspozycji na słońce. Dodatkowo zapobiega fotostarzeniu, plamom posłonecznym, a także nieprzyjemnym objawom, które bardzo często pojawiają się tuż po opalaniu. Zaaplikowanie kremu na skórę twarzy tuż przed kąpielą słoneczną, gwarantuje miękkość i gładkość skóry po opalaniu.

Nawet intensywna i długotrwała ekspozycja skóry na słońce nie powoduje trwałych i tymczasowych szkodliwych zmian. Skóra zachowuje swój naturalny wygląd, jest miękka i promienna, a także odporna na pojawianie się przebarwień słonecznych. Krem został testowany pod kontrolą dermatologów. Dzięki temu jest idealny nawet do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Wynika to z jego hipoalergicznej formuły, braku parabenów i składników uczulających.

Zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV. Normalizuje wydzielanie sebum i zapobiega błyszczeniu, gwarantując maksymalne zmatowienie. Idealny do cery tłustej i mieszanej. 

Vichy Mag

 • Uczulenie na słońce - sprawdź jak zapobiegać jego objawom!

  Wiosna w pełni. Za oknem coraz więcej słońca. Ale uwaga! Promieniowanie ultrafioletowe jest dla skóry bardzo szkodliwe. I nie chodzi tu bynajmniej o straszenie nowotworami. Uczulenie na słońce to coraz powszechniejszy problem. Sprawdź czym się objawia alergia słoneczna i zobacz, jak jej zapobiegać!

 • Balsam po opalaniu - dlaczego powinnaś go stosować?

  Balsam po opalaniu to kosmetyk, który bezsprzecznie powinien znaleźć się w naszej wakacyjnej kosmetyczce. To preparat, który jest w stanie dostarczyć skórze wszelkich tych składników, które są dla niej niezbędne po intensywnym opalaniu. W jakiej sytuacji stosowanie balsamu po opalaniu okazuje się szczególnie pomocne? Podpowiadamy, dlaczego warto go przy sobie mieć!

 • Witamina D3 - jaki ma wpływ na nasz organizm?

  Niedobór witamin, w tym niedobór witaminy D3, może powodować bardzo poważne skutki. Odpowiednie stężenie witaminy D3 zapewnia nam mocne kości, zdrowe zęby, oraz sprawnie funkcjonujący układ krążenie, a także zmniejszone ryzyku rozwoju nowotworu. Nie Jest jednak powiedziane, że jedynie niedobór tej witaminy jest szkodliwy. Równie szkodliwy może być jej zbyt wysoki poziom. Dlatego tak ważne jest jakość, jaką ma witamina D3. Cena preparatów może się różnić, jednak czy droższe oznacza lepsze? I czy w ogóle należy się suplementować? Jak działa witamina D3 i jakie są objawy jej nadmiaru oraz braku? Sprawdźmy!

 • Czym jest DHA (dihydroxyaceton)? Jakie jest jego działanie w kosmetykach?

  Współcześnie opalona skóra jest bardzo modna, dlatego wiele osób, kiedy tylko ma okazję, zażywa kąpieli słonecznych. Jednak jest to przyjemność, na którą nie każdy może sobie pozwolić, np. ze względów zdrowotnych. Jak zatem w bezpieczny sposób uzyskać ciemniejszy odcień skóry? Dobrym rozwiązaniem są samoopalacze, które dzięki zawartemu w nich DHA (dihydroxyaceton) pozwalają w ciągu kilku minut uzyskać efekt naturalnej opalenizny.

Zostaw swoją opinię

Matujący krem ochronny do twarzy SPF 30
Vichy Idéal Soleil
Matujący krem do twarzy SPF 30, VICHY, IDEAL SOLEIL

1 - Oceń produkt

2 - Oceń kryteria

Zapach
Konsystencja
Tolerancja
Skuteczność

3 - Czy zarekomendowałabyś ten produkt znajomemu?

4 - Czy otrzymałaś próbki tego produktu?

5 - Zostaw opinię

6 - Do you have a tutorial posted on Youtube?

Waliduj