getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = PL Test : 'PL/'

OK

OKCancel

Thank you

Close
 • Mleczko „przeciw piaskowi” SPF 30 z formułą chroniącą przed piaskiem
 • Mleczko „przeciw piaskowi” SPF 30 z formułą chroniącą przed piaskiem

IDÉAL SOLEILMleczko „przeciw piaskowi” SPF 30 z formułą chroniącą przed piaskiem

- Ochrona twarzy i ciała

Mleczko do twarzy i ciała „przeciw piaskowi”z formułą chroniąca przed piaskiem. Łatwe usuwanie piasku. W okresie słonecznym nasza skóra cały czas narażona jest na promieniowanie słoneczne, które znacząco wpływa na jej stan oraz na naszą kondycję. Promienie UVA przenikają nawet przez szyby samochodowe, dlatego należy aplikować na skórę produkty przeciwsłoneczne nie tylko podczas przebywania na świeżym powietrzu. Promieniowanie UVA dociera do skóry właściwej, gdzie uszkadza kolagen i elastyny oraz negatywnie wpływa na mechanizmy odpornościowe. Często zmiany przez nie wywołane odczuwalne są dopiero po wielu latach. Natomiast fale UVB przenikają do warstwy naskórka skóry powodując oparzenia czy wysuszenie skóry. Większość produktów przeciwsłonecznych zawiera filtry mineralne a nie organiczne, które w niewielkim stopniu chronią przed promieniowaniem UVA. Produktem, który bazuje na filtrach organicznych, chroniąc tym samym przed falami UVA i UVB jest Mleczko anti-sand SPF 30 od Vichy. Formuła zapobiega przywieraniu piasku do skóry, dzięki czemu jest ona lepiej chroniona oraz mniej narażona na otarcia. Produkt jest łatwy w aplikacji, ma przyjemny zapach, a po jego użyciu skóra jest nawilżona i miękka.
dorośli (kobiety i mężczyźni)

Vichy Mag

 • Uczulenie na słońce - sprawdź jak zapobiegać jego objawom!

  Wiosna w pełni. Za oknem coraz więcej słońca. Ale uwaga! Promieniowanie ultrafioletowe jest dla skóry bardzo szkodliwe. I nie chodzi tu bynajmniej o straszenie nowotworami. Uczulenie na słońce to coraz powszechniejszy problem. Sprawdź czym się objawia alergia słoneczna i zobacz, jak jej zapobiegać!

 • Balsam po opalaniu - dlaczego powinnaś go stosować?

  Balsam po opalaniu to kosmetyk, który bezsprzecznie powinien znaleźć się w naszej wakacyjnej kosmetyczce. To preparat, który jest w stanie dostarczyć skórze wszelkich tych składników, które są dla niej niezbędne po intensywnym opalaniu. W jakiej sytuacji stosowanie balsamu po opalaniu okazuje się szczególnie pomocne? Podpowiadamy, dlaczego warto go przy sobie mieć!

 • Witamina D3 - jaki ma wpływ na nasz organizm?

  Niedobór witamin, w tym niedobór witaminy D3, może powodować bardzo poważne skutki. Odpowiednie stężenie witaminy D3 zapewnia nam mocne kości, zdrowe zęby, oraz sprawnie funkcjonujący układ krążenie, a także zmniejszone ryzyku rozwoju nowotworu. Nie Jest jednak powiedziane, że jedynie niedobór tej witaminy jest szkodliwy. Równie szkodliwy może być jej zbyt wysoki poziom. Dlatego tak ważne jest jakość, jaką ma witamina D3. Cena preparatów może się różnić, jednak czy droższe oznacza lepsze? I czy w ogóle należy się suplementować? Jak działa witamina D3 i jakie są objawy jej nadmiaru oraz braku? Sprawdźmy!

 • Czym jest DHA (dihydroxyaceton)? Jakie jest jego działanie w kosmetykach?

  Współcześnie opalona skóra jest bardzo modna, dlatego wiele osób, kiedy tylko ma okazję, zażywa kąpieli słonecznych. Jednak jest to przyjemność, na którą nie każdy może sobie pozwolić, np. ze względów zdrowotnych. Jak zatem w bezpieczny sposób uzyskać ciemniejszy odcień skóry? Dobrym rozwiązaniem są samoopalacze, które dzięki zawartemu w nich DHA (dihydroxyaceton) pozwalają w ciągu kilku minut uzyskać efekt naturalnej opalenizny.

Zostaw swoją opinię

1 - Oceń produkt

2 - Oceń kryteria

Zapach
Konsystencja
Tolerancja
Skuteczność

3 - Czy zarekomendowałabyś ten produkt znajomemu?

4 - Czy otrzymałaś próbki tego produktu?

5 - Zostaw opinię

Waliduj