getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = PL Test : 'PL/'

OK

OKCancel

Thank you

Close
 • Vichy Ideal Body Balsam do ciała zdjęcie

IDEAL BODYIDEAL BODY
Nawilżający balsam do ciała

Balsam do ciała - Nawilżanie skóry ciała

Nawilżający balsam do ciała
Długotrwałe nawilżenie skóry. Widoczne ujędrnienie i wygładzenie. Perfekcyjne wyrównanie kolorytu. Eliminacja swędzenia i suchości skóry.

Vichy Mag

 • Czym jest rogowacenie okołomieszkowe? Jak zniwelować dolegliwości?

  Rogowacenie okołomieszkowe to choroba skóry, której główną cechą charakterystyczną jest nadmierne rogowacenie ujść mieszków włosowych. Dowiedz się więcej o rogowaceniu naskórka i sprawdź, jak zniwelować dolegliwości tego schorzenia!

 • Jakie są przyczyny swędzenia skóry?

  Przyczyny swędzenia skóry mogą być bardzo różne. Świąd może oznaczać zarówno choroby skóry, jak i zaburzenia pracy konkretnych narządów, a także wskazywać na schorzenia ogólnoustrojowe. Dowiedz się, dlaczego skóra swędzi. I sprawdź, co może oznaczać swędzenie skóry!

 • Jak dobrać odpowiednie kosmetyki do suchej skóry?

  Skłonność skóry do przesuszania to bardzo duży problem, z którym wiąże się wiele nieprzyjemnych objawów. Sucha skóra to nie tylko problem szorstkiego i łuszczącego się naskórka, ale też częste podrażnienia, zaczerwienienia, pieczenie i swędzenie skóry. W tym przypadku bardzo duże znaczenie ma stosowanie odpowiednich kosmetyków do suchej skóry, które zapewnią jej prawidłowy poziom nawilżenia i zapobiegnom nadmiernej utracie wody przez skórę. Podpowiadamy zatem, jak na co dzień radzić sobie z pielęgnacją suchej skóry!

 • Podrażnienia po depilacji - jak załagodzić ich objawy?

  Kilka pociągnięć maszynką jednorazową, parę przesunięć depilatorem i zamiast cieszyć się aksamitnie gładką skórą, zastanawiasz się, jak zamaskować nieestetyczne zaczerwienienie i obficie rozsiane krostki. Znasz to? Podrażnienia po depilacji to Twój stały problem? Sprawdź razem z nami, jaka jest ich przyczyna i zobacz, jak skutecznie łagodzić objawy podrażnionej skóry po depilacji!

Zostaw swoją opinię

IDEAL BODY
Nawilżający balsam do ciała
Vichy Ideal Body Balsam do ciała zdjęcie

1 - Oceń produkt

2 - Oceń kryteria

Zapach
Konsystencja
Tolerancja
Skuteczność

3 - Czy zarekomendowałabyś ten produkt znajomemu?

4 - Czy otrzymałaś próbki tego produktu?

5 - Zostaw opinię

Waliduj