getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = PL Test : 'PL/'

OK

OKCancel

Thank you

Close
 • Płyn micelarny do demakijażu oczu i wrażliwej skóry twarzy 3 w 1 VICHY PURETÉ THERMALE

PURETÉ THERMALEPURETÉ THERMALE Płyn micelarny do demakijażu 3w1 dla skóry wrażliwej.

Demakijaż, płyn micelarny - 3-w-1 bez spłukiwania

Łączy właściwości klasycznego płynu do demakijażu, mleczka i toniku. Innowacyjna formuła, która oczyszcza, usuwa makijaż i łagodzi podrażnienia. Zapewnia skórze optymalne odświeżenie.

Vichy Mag

 • Czym są micele?

  Płyn micelarny to w ostatnich latach jeden z popularniejszych kosmetyków stosowanych przez kobiety do oczyszczania twarzy. Czy jednak zdajemy sobie sprawę z tego, czemu zawdzięczamy skuteczność działania płynu micelarnego oraz innych produktów tego typu? To wszystko dzięki mikroskopijnym kuleczkom, zwanym micelami. Podpowiadamy, jak działają micele i dlaczego warto stosować kosmetyki, w których się one znajdują!

 • Czym powinny się charakteryzować kosmetyki do skóry wrażliwej?

  Pielęgnacja skóry wrażliwej jest wymagająca i niekiedy trudna, ponieważ wiele kosmetyków wywołuje podrażnienia, zaczerwienienia czy swędzenie. Dlatego tak istotne jest to, jakie kosmetyki do skóry wrażliwej wybieramy. Sprawdź, co powinny zawierać, a jakie produkty lepiej omijać szerokim łukiem!

 • Oczyszczanie skóry wodą z kranu - czy może pogorszyć nasze problemy ze skórą?

  Według dermatologów oczyszczanie skóry jest niepodważalnym fundamentem pielęgnacji skóry. Ale jak to robić prawidłowo? Każdy dzień wielu osób rozpoczyna i kończy podobny rytuał - rano jest to ochlapanie twarzy zimną wodą z kranu dla przebudzenia, wieczorem tzw. kranówką usuwa się całodzienne zabrudzenia. Jaki to ma jednak wpływ na naszą skórę? Czy jest dla niej tak samo szkodliwa jak dla bębnów pralek? Czy woda z kranu może pogorszyć nasze problemy ze skórą?

 • Nadwrażliwość skóry - jak dobierać kosmetyki do skóry wrażliwej

  Problem nadwrażliwości skóry jest bardzo częsty, dotyka dwie na trzy kobiety i co trzeciego mężczyznę. Skóra nadwrażliwa powoduje wiele problemów oraz dyskomfort w codziennym życiu. Jakie objawy a jakie przyczyny ma nadwrażliwość skóry? Jakich kosmetyków używać w przypadku nadwrażliwej cery?

Zostaw swoją opinię

PURETÉ THERMALE Płyn micelarny do demakijażu 3w1 dla skóry wrażliwej.
Płyn micelarny do demakijażu oczu i wrażliwej skóry twarzy 3 w 1 VICHY PURETÉ THERMALE

1 - Oceń produkt

2 - Oceń kryteria

Zapach
Konsystencja
Tolerancja
Skuteczność

3 - Czy zarekomendowałabyś ten produkt znajomemu?

4 - Czy otrzymałaś próbki tego produktu?

5 - Zostaw opinię

Waliduj