getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = PL Test : 'PL/'

OK

OKCancel

Thank you

Close
 • SZAMPON ULTRAKOJĄCY Włosy normalne i tłuste
 • SZAMPON ULTRAKOJĄCY Włosy normalne i tłuste

DERCOSSZAMPON ULTRAKOJĄCY
Włosy normalne i tłuste

- Szampony ultrakojące

Skuteczność już od pierwszego zastosowania.
Koi skórę głowy przez 48 godzin.
Przeciw swędzeniu, szczypaniu, uczuciu pieczenia.
Wzmacnia osłabione włókna włosów.

Do reaktywnej skóry głowy.
Włosy normalne i tłuste.

Vichy Mag

 • Woda brzozowa na włosy - jakie ma właściwości?

  Stosowanie wody brzozowej na włosy to sprawdzony sposób na walkę z ich nadmiernym wypadaniem, który stosowany był już przez nasze babcie. Nic w tym dziwnego, bowiem sok z brzozy to prawdziwy dar od natury, wykorzystywany nie tylko w kulinariach i lecznictwie, ale właśnie także i kosmetyce. Poznaj właściwości wody brzozowej i przekonaj się, że to najlepsze, co możesz dać swoim włosom!

 • Jaki szampon do włosów wybrać? Dostosuj właściwości do potrzeb!

  Szampon jest zdecydowanie jednym z ważniejszych kosmetyków do codziennej pielęgnacji włosów. To właśnie dzięki niemu możliwe jest usunięcie wszelkich zanieczyszczeń z powierzchni włosów, nadanie im świeżego wyglądu, a także zapewnienie skórze głowy odpowiedniej pielęgnacji. Bardzo ważne jest jednak to, jaki szampon do włosów stosujemy i jakim składem odznacza się dany produkt. Podpowiadamy zatem, jak dobrać najlepszy dla siebie szampon do włosów!

 • Jak często myć włosy? Czy istnieją jakieś ograniczenia?

  Mówi się, że częste mycie skraca życie. Czy to przysłowie przekłada się również na mycie włosów? Zdania są podzielone - jedni uważają, że codzienne mycie głowy źle wpływa na wygląd oraz zdrowie włosów, inni twierdzą, że możemy je myć tak często, jak czujemy ku temu potrzebę. Zatem jak często myć włosy i czy istnieją w ogóle jakieś ograniczenia?

 • Łupież różowy - przyczyny, objawy, leczenie

  Łupież różowy to choroba skóry prawdopodobnie o podłożu wirusowym, która pojawia się najczęściej w okresach przejściowych, czyli wiosną i jesienią. Doświadczają go ludzie na całym świecie, bowiem nie ma on konkretnej podatności rasowej. Jakie są objawy tego schorzenia? Jakie dokładnie są przyczyny łupieżu różowego Giberta? I w końcu, jak go wyleczyć?

Zostaw swoją opinię

1 - Oceń produkt

2 - Oceń kryteria

Zapach
Konsystencja
Tolerancja
Skuteczność

3 - Czy zarekomendowałabyś ten produkt znajomemu?

4 - Czy otrzymałaś próbki tego produktu?

5 - Zostaw opinię

Waliduj