OK

OK Cancel

Thank you

Close

Multimasking: spersonalizuj swoje maseczki na twarz

Multimasking – najnowszy trend w dziedzinie urody – stanowi rozwiązanie dla skóry o zróżnicowanych potrzebach. Dzięki tym wskazówkom i zaleceniom dotyczącym produktów będziesz mogła zastosować to spersonalizowane rozwiązanie u siebie w domu.

Nigdy nie słyszałaś o multimaskingu?

Najświeższy trend w pielęgnacji skóry polega na nałożeniu różnych maseczek na różne obszary twarzy w zależności od tego, czego potrzebują. To prawdziwie spersonalizowany zabieg upiększający! Stosując tę metodę, można głęboko oczyścić pory, delikatnie złuszczyć naskórek i zapewnić sobie odpowiednią dawkę nawilżenia – wszystko za jednym zamachem! Po prostu nałóż maseczkę na czystą skórę i pozostaw ją na twarzy na 5 minut, po czym spłucz ciepłą wodą i podziwiaj rezultaty.

Gotowa na multimasking?
Pierwszy krok: usuń makijaż i oczyść skórę twarzy.
Drugi krok: wybierz odpowiednią kombinację maseczek. Oto kilka z naszych ulubionych...

Zestawienia maseczek do wypróbowania

spersonalizuj swoje maseczki na twarz

Suche policzki, przetłuszczająca się strefa T: maseczki niebieska + szara

Przy skórze wrażliwej pod oczami, na kościach policzkowych i niżej, w kierunku podbródka, często pojawiają się suche obszary, podczas gdy w strefie T tworzą się wypryski. Aby odżywić i ukoić wysuszoną skórę, nałóż na policzki i obszar poniżej, aż do linii szczęki, Nawilżającą Maskę Mineralną firmy Vichy. Ta lekka, świeża i kojąca maseczka przywraca blask i nawilża naskórek, zapobiegając powstawaniu drobnych zmarszczek i ziemistości skóry. Pozostaw maseczkę na skórze, a by oczyścić zablokowane pory, nałóż Maskę Oczyszczającą Pory z glinką na podbródek, nos i czoło w ilości odpowiadającej ziarnku grochu. Zwiększ przenikanie maseczki, przyciskając ją opuszkami palców i rozprowadzając na zewnątrz. Pozostaw Maskę Oczyszczającą Pory na skórze przez 5 minut. Panuje powszechne przekonanie, że glinka „zrobiła, co do niej należy”, kiedy jest już sucha. Oznacza to jednak, że skóra pod spodem również wyschła, więc wystarczy 5 minut. Delikatnie usuń maseczkę gąbką lub mokrym wacikiem. Nawilżająca Maska Mineralna może pozostać na skórze dłuze, w zależnosci od potrzeb.

Matowa skóra z zaskórnikami: maseczki różowa + szara

Przywróć blask swojej skórze dzięki Peelingującej Masce Rozświetlającej, przeznaczonej do niejednolitej, zmęczonej skóry na policzkach i czole. Przy nakładaniu można delikatnie pobudzić skórę do złuszczania drobnymi kolistymi ruchami. Jako drugą maseczkę zastosuj Maskę Oczyszczającą Pory z glinką. Nałóż ją na nos i podbródek. Maska ta zawiera dwie białe glinki, które pomagają oczyścić pory i usunąć wypryski bez przesuszania skóry.

Matowa i wrażliwa skóra: maseczki różowa + niebieska

Dla kobiet, które chcą złuszczyć naskórek, ale boją się, że może to podrażnić ich wrażliwą skórę, doskonałym domowym rozwiązaniem może być Peelingująca Maska Rozświetlająca, która działa bardzo delikatnie. Bezpieczne, ale skuteczne stężenie kwasu alfa-hydroksylowego oraz drobinki kamienia wulkanicznego zapewniają podwójne, delikatne złuszczenie naskórka. Następnie zastosuj Nawilżającą Maskę Mineralną, aby ukoić dyskomfort i nawilżyć skórę, oraz wzmocnić ją minerałami zawartymi w składzie.

go to top