getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = PL Test : 'PL/'

OK

OKCancel

Thank you

Close
mediacachable:1

Najnowsze

Więcej niż nawilżenie – właściwości przeciwstarzeniowe kwasu hialuronowego wchodzą na następny poziom

Więcej niż nawilżenie – właściwości przeciwstarzeniowe kwasu hialuronowego wchodzą na następny poziom

Dlaczego źródło nawilżenia – kwas hialuronowy – jest również darem przeciwstarzeniowym dla skóry

Kwas hialuronowy – sekretny związek wiążący wodę, odpowiedzialny za wypełnienie skóry. Najskuteczniejszy składnik nawilżający w dermatologii. A także składnik, który po prostu jest cały czas skuteczny. Dzięki nowym sposobom rozprowadzania go w skórze, korzyści z jego działania wykraczają poza nawilżanie. Innowacje w zabiegach opierających się na użyciu kwasu hialuronowego i recepturach zwiększają wpływ tego składnika na wypełnianie zmarszczek.

Począwszy od mikroigieł zestalonego kwasu hialuronowego do rozprowadzania go w głębszej warstwie skóry, do kilku jego form połączonych w celu zwiększenia skuteczności – witamy nową generację kwasu hialuronowego.

Read more
Działania SOS: jak dobrze wyglądać przed wielkim wydarzeniem

Działania SOS: jak dobrze wyglądać przed wielkim wydarzeniem

Wysyłanie SOS. Jak sprawić, żeby skóra wyglądała pięknie przed wielkim wydarzeniem.
Ratunkiem może być maseczka z kwasem hialuronowym.
Zawarty w nowych postaciach masek i płatków, wzmocniony kwas hialuronowy staje się najlepszym ratunkiem dla skóry.

Read more
Koniec z masażem. Czas na trening.

Koniec z masażem. Czas na trening.

Rezultatem może być naturalny lifting twarz bez skalpela. Czego tu nie lubić?

Lifting twarzy co to? Wszyscy wiemy, jak korzystne dla organizmu są ćwiczenia. A co z ćwiczeniami twarzy? Czas skończyć z samym masażem. Niezliczona liczba treningów dla twarzy, które łączą techniki masażu z akupresurą i ćwiczeniami, przynosi korzyści wynikające z poprawy krążenia i wzmocnienia mięśni, zapewniając rezultaty obejmujące promienną skórę, wyrzeźbione rysy i naturalny lifting bez skalpela. Oto sposób, jak wprowadzić je do swojej codziennej pielęgnacji.

Read more

Porady ekspertów

Budowa skóry. Poznaj przekrój skóry i dowiedz się, do jakich warstw dociera krem nawilżający. Zapoznaj się z funkcjami wszystkich warstw skóry!

Odkryj
Pielęgnacja skóry po 40. roku życia: jakie zmiany należy wprowadzić

Pielęgnacja skóry po 40. roku życia: jakie zmiany należy wprowadzić

Nadszedł czas, aby poważnie podejść do kwestii pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Dowiedz się, jaki zabieg na twarz po 40 będzie najlepszy!

Być może zauważyłaś już efekty starzenia się skóry lub czytasz to, aby dowiedzieć się, jak zachować młody wygląd. Ważna jest przede wszystkim właściwa pielęgnacja skóry po 40. roku życia.
Szczególnie że, podobnie jak wiele zmian zachodzących w tym czasie, starzenie się skóry może zaskoczyć cię w niespodziewanym momencie. W jednej chwili twoja skóra była gładka i promienna, aż nagle normą stają się dni, gdy na twojej twarzy widać zmęczenie. Dotyczy to nas wszystkich, ale dobrą wiadomością jest to, że dzięki kilku odpowiednim wyborom, świadomości jak dbać o twarz po 40 oraz kilku silnym składnikom aktywnym – możesz skorygować widoczne oznaki starzenia i spowolnić upływ czasu.

Read more
Peptydy: poznaj przełomowy składnik przeciwstarzeniowy

Peptydy: poznaj przełomowy składnik przeciwstarzeniowy

Peptydy to nowe składniki przeciwstarzeniowe, których należy szukać w preparatach. Sprawdź, dlaczego warto sięgać po kosmetyki z peptydami.

Widząc retinol, przeciwutleniacze, kwasy AHA i witaminę C, które pojawiają się na listach składników preparatów pielęgnacyjnych, może się wydawać, że co miesiąc pojawia się jakiś nowy aktywny superskładnik.

Read more
Do picia, do połykania, do wygładzenia. Odkryj różne formy kolagenu.

Do picia, do połykania, do wygładzenia. Odkryj różne formy kolagenu.

Morski kolagen w proszku, wypełniacz kolagenowy, tabletki z kolagenem, kolagenowy zastrzyk pielęgnacyjny czy kolagen w płynie…
W 2018 roku dostępnych jest wiele opcji uzupełnienia 1% kolagenu traconego przez skórę każdego roku w miarę jej starzenia. Możemy wybierać spośród niezliczonych wód i tabletek kolagenowych, a także preparatów do wstrzykiwania zawierających kolagen z różnych źródeł – od morskiego do bydlęcego. Powodzeniem cieszy się też kolagen w kapsułkach, kolagen w proszku czy tabletki z kolagenem.

Przeanalizujmy różne warianty tego najważniejszego białka skóry.

Read more

Zobacz więcej

Skóra i środowisko

Zrozumieć swoje środowisko

Wszystkie czynniki środowiskowe, takie jak stres i dieta, na które narażony jest człowiek, mogą mieć wpływ na naszą skórę i stan zdrowia.

4 sposoby nawilżenia skóry

Odkryj

Wpływ promieniowania UV na Twoją skórę

Przeczytaj artykuł

go to top