getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = PL Test : 'PL/'

OK

OKCancel

Thank you

Close
 • Aqualia Thermal Nawilżający balsam pod oczy

AQUALIA THERMALAqualia Thermal
Nawilżający balsam pod oczy

- Krem pod oczy

Przywraca odpowiedni poziom nawilżenia. Widoczne zmniejszenie cieni i worków pod oczami. Rozbudza spojrzenie, przyciągając blaskiem.

Vichy Mag

 • Sprawdzone sposoby na zmęczone oczy

  Środowisko, w którym żyjemy i pracujemy, nie jest zbyt korzystne dla naszych oczu. Klimatyzowane pomieszczenia, suche powietrze od kaloryferów, jasne światło ekranów i monitorów to tylko kilka czynników negatywnie wpływający na zmysł wzroku. A jest ich znacznie więcej! Nic zatem dziwnego, że zmęczenie oczu to dość powszechna dolegliwość, która niestety może prowadzić do poważnych zaburzeń. Dowiedz się, jak temu zaradzić i poznaj sprawdzone sposoby na zmęczone oczy!

 • Co znajduje się w kosmetykach? Dobre i złe składniki – wyjaśnienie

  Podjęcie odpowiedniej decyzji, jeżeli chodzi o wybór odpowiednich podstawowych produktów do pielęgnacji skóry, może być przytłaczającym zadaniem. Dowiedz się całej prawdy na temat najlepszych (i najgorszych) składników dla skóry wrażliwej, abyś mogła poznać fakty przed zmianą codziennej pielęgnacji.

 • Prawda czy fałsz? Mity na temat skóry wrażliwej

  Przejmujesz się swoją wrażliwą skórą, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nie martw się. Będziemy Cię ubezpieczać! Aby pomóc Ci postawić pierwsze kroki w Twojej walce o zdrową skórę, przyjrzymy się pewnym częstym błędom w pielęgnacji skóry wrażliwej, abyś mogła oddzielić informacje prawdziwe od fałszywych.

 • Co trzeba wiedzieć, aby wyciągnąć możliwie najwięcej korzyści ze stosowania maseczek?

  Maseczka? Oczywiście, ale kiedy i jak?
  Oto kilka informacji, które należy wziąć pod uwagę, aby zwiększyć skuteczność działania maseczki, a także parę porad dotyczących metod aplikacji sugerowanych przez naszych ekspertów.

Zostaw swoją opinię

Aqualia Thermal
Nawilżający balsam pod oczy
Aqualia Thermal Nawilżający balsam pod oczy

1 - Oceń produkt

2 - Oceń kryteria

Zapach
Konsystencja
Tolerancja
Skuteczność

3 - Czy zarekomendowałabyś ten produkt znajomemu?

4 - Czy otrzymałaś próbki tego produktu?

5 - Zostaw opinię

6 - Do you have a tutorial posted on Youtube?

Waliduj