OK

OK Cancel

Thank you

Close

ALGORYTM SZTUCZNEJ INTELIGENCJI
DIAGNOZUJĄCY OZNAKI STARZENIA SIĘ SKÓRY

STWORZONY Z DERMATOLOGAMI
POZNAJ MOCNE STRONY TWOJEJ SKÓRY ORAZ OBSZARY WYMAGAJĄCE PRIORYTETOWEGO DZIAŁANIA I POZNAJ RUTYNĘ PIELĘGNACYJNĄ DOPASOWANĄ DO POTRZEB TWOJEJ SKÓRY

Rozpocznij 

Hero image

INNOWACYJNA DIAGNOZA SKÓRY

SKINCONSULTAI to zaawansowany algorytm sztucznej inteligencji diagnozujący oznaki starzenia się skóry, stworzony z dermatologami na podstawie 15 lat badań naukowców nad procesami starzenia się skóry.

Analizuje zdjęcie Twojej twarzy. Wskazuje mocne strony skóry oraz obszary wymagające priorytetowego działania. Dopasowuje rutynę pielęgnacyjną dostosowaną do indywidualnych potrzeb skóry. 

Nasz cel? Chcemy pomóc Ci w zrozumieniu stanu zdrowia i procesu starzenia się Twojej skóry, aby pomóc Ci podjąć odpowiednie działania.

Rozpocznij 

fine lines
DROBNE LINIE I ZMARSZCZKI
firmness
JĘDRNOŚĆ
eye contour
KONTUR OKA
radiance
BLASK
dark spots
PRZEBARWIENIA
Blemishes
NIEDOSKONAŁOŚCI
Redness
ZACZERWIENIENIA

UZYSKAJ SPERSONALIZOWANĄ
RUTYNĘ PIELĘGNACYJNĄ W 1 MINUTĘ

Nasz algorytm analizuje zdjęcie Twojej twarzy pod kątem 7 oznak starzenia się skóry – drobne linie i zmarszczki, jędrność, kontur oczu, blask, przebarwienia, niedoskonałości i zaczerwienienia. Identyfikuje obszary Twojej skóry wymagające priorytetowego działania z ponad 95% dokładnością, aby zaproponować rutynę pielęgnacyjną dopasowaną do obecnych i przyszłych potrzeb Twojej skóry.

Routine product 1

krok 1

Zrób selfie, aby zdiagnozować oznaki starzenia się skóry

Routine product 2

krok 2

POZNAJ MOCNE STRONY TWOJEJ SKÓRY ORAZ OBSZARY WYMAGAJĄCE PRIORYTETOWEGO DZIAŁANIA 

Routine product 3

krok 3

OTRZYMAJ SPERSONALIZOWANĄ RUTYNĘ PIELĘGNACYJNĄ

ROZPOCZNIJ DIAGNOZĘ

odkryj skinconsultai

Explanation video

Rozpocznij 

ZAAWANSOWANA ANALIZA
W OPARCIU O NAUKĘ O SKÓRZE

95% DOKŁADNOŚCI W OCENIE TWOJEJ SKÓRY

Zatwierdzona przez dermatologów nauka wykorzystywana do przeprowadzenia analizy Twojej skóry to atlas starzenia się skóry. Zasilony sztuczną inteligencją algorytm SkinConsult AI został przeszkolony na podstawie 15 000 zdjęć ocenionych przez dermatologów, aby precyzyjnie wykryć i ocenić mocne strony Twojej skóry z ponad 95% dokładnością jak podczas konsultacji z dermatologiem, niezależnie od wieku i typu skóry.

Skin science