OK

OK Cancel

Thank you

Close

Działanie antyoksydacyjne, czyli jedna z nielicznych właściwości Bajkaliny!

Pozostałe właściwości Bajkaliny

Bajkalina jest substancją, która nie tylko przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu skóry, ale też skutecznie łagodzi podrażnienia i stany zapalne. Tarczyca bajkalska jest również znana ze swoich zdolności pochłaniających promieniowanie UVA i UVB, co sprawia, że jest ona doskonałym i naturalnym środkiem zabezpieczającym skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. To wszystko powoduje, że kosmetyki z dodatkiem Bajkaliny sprawdzą się nie tylko u tych osób, którym zależy na jak najdłuższym zachowaniu młodego wyglądu, ale też u osób, które na co dzień zmagają się z nadwrażliwością skóry na działanie czynników zewnętrznych.

Krem przeciwzmarszczkowy z Bajkaliną

Preparaty do pielęgnacji twarzy z Bajkaliną są w stanie nie tylko opóźnić proces starzenia się skóry, ale też działać naprawczo na skórę, która przez wiele lat została narażona na szkodliwe działanie różnych czynników środowiskowych (zanieczyszczeń, promieniowania słonecznego, powietrza), a także stresu czy zmęczenia. Biorąc pod uwagę, że Bajkalina posiada zdolność rzeczywistego przedłużania życia komórek, może ona skutecznie wspomóc naszą walkę z nieuchronnym upływem czasu.

Preparat do pielęgnacji twarzy z Bajkaliną znajdziemy w ofercie marki Vichy - Slow Age Vichy to specjalna kuracja przeciwzmarszczkowa dla kobiet, która pozwala na skuteczne opóźnienie pojawienia się oznak starzenia się skóry na różnych etapach ich powstawania: od pierwszych do głębokich zmarszczek, od niewielkich przebarwień po ciemne plamy na skórze, od delikatnej utraty sprężystości przez skórę po jej wiotczenie. Poza Bajkaliną w kremie do twarzy znajdziemy również substancję L-Bifidus, która wzmacnia skórę i zmniejsza jej wrażliwość na działanie czynników zewnętrznych, a także wodę termalną, która pozwala się jej szybciej regenerować i przynosi jej ukojenie. Warto zaznaczyć, że dzięki Slow Age od Vichy skóra jest chroniona przed niekorzystnym działaniem słońca nie tylko dzięki Bajkalinie, ale też dodatkowym filtrom UV. W efekcie skóra jest wzmocniona, dobrze nawilżona, sprężysta i pełna zdrowego blasku.

go to top