OK

OK Cancel

Thank you

Close

Trzy powody, dla których maseczki do twarzy firmy Vichy są naszymi nowymi superbohaterami w pielęgnacji skóry!

 • favoris

Dzięki swojemu natychmiastowemu działaniu, wyjątkowej konsystencji i formule wzbogaconej o wodę termalną maseczki do twarzy firmy Vichy to trzy produkty, które zaspokoją wszystkie potrzeby Twojej skóry. Ci nowi bohaterowie Twojej kosmetyczki mogą uratować Twoją skórę...

„Maksymalny efekt w minimalnym czasie”

Trzy nowe maseczki do twarzy firmy Vichy: Nawilżająca Maska Mineralna, Peelingująca Maska Rozświetlająca i Maska Oczyszczająca Pory z glinką zostały wyposażone w takie składniki, aby ich działanie było natychmiastowe – niezależnie od tego, czy potrzebujesz porządnej dawki nawilżenia, przywrócenia blasku, czy głębokiego oczyszczenia. Aby osiągnąć jeszcze lepsze efekty, możesz spryskać twarz Wodą Termalną z Vichy po nałożeniu maseczki. Woda termalna z Vichy, znana ze swoich właściwości wzmacniających ochronę skóry przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi, przeniknie głębiej i zapewni Twojej skórze jeszcze więcej blasku.

Maseczki do multimaskingu

Twoja skóra może być zmęczona, ściągnięta a pory zablokowane, ale w chwili, w której zastosujesz maseczkę firmy Vichy, poczujesz natychmiastowy przypływ dobrego samopoczucia. Nawilżająca Maska Mineralna jest przyjemna w dotyku i odświeżająca, Peelingująca Maska Rozświetlająca natychmiast przywraca blask, a Maska Oczyszczająca Pory z glinką wykorzystuje kojący i nawilżający aloes oraz przeciwutleniające właściwości witaminy E, aby ukoić i oczyścić skórę, podczas gdy biała glinka usunie zanieczyszczenia. Idealne na superszybkie orzeźwienie zarówno dla Twojej skóry, jak i dla Ciebie – od pierwszej sekundy po nałożeniu!

Mieszanka skutecznych substancji odżywczych i Wody Termalnej Vichy

Maski mineralne Vichy zawierają mieszankę substancji czynnych o wyjątkowo skutecznym działaniu. Woda wykorzystana jako baza pochodzi z podziemnych źródeł z wulkanicznego regionu Owernii we Francji. Charakteryzuje się trzema podstawowymi właściwościami, udowodnionymi klinicznie, dzięki którym cieszy się takim uznaniem: regeneruje skórę, przywraca równowagę pH i wzmacnia skórę. Nawilżająca Maska Mineralna zawiera nikotynamid (jeden z dwóch związków zwanych witaminą B3), znany ze swoich właściwości kojących. Peelingująca Maska Rozświetlająca jest bogata w kwasy owocowe (kwas alfa-hydroksylowy) i zawiera drobinki kamienia wulkanicznego, dzięki czemu zapewnia dwa rodzaje eksfoliacji. Maska Oczyszczająca Pory z glinką zawiera dwa rodzaje białej glinki, które oczyszczają pory bez przesuszania skóry. Nie tylko możesz dobrać maseczki odpowiednie do potrzeb swojej skóry, ale możesz je również stosować razem (multimasking) na różnych obszarach skóry. Dzięki temu będziesz pewna, że Twoja skóra dostaje dokładnie to, czego potrzebuje. To potężna broń w walce o piękną skórę...

Rekomendowane produkty

 • Maska oczyszczająca pory z glinką
 • Nawilżająca Maska Mineralna
 • Peelingująca Maska Rozświetlająca
 • Woda Termalna Vichy
 • Najczęściej czytane

  Jak szybko pozbyć się pryszcza?

  Pielęgnacja twarzy

  Jak szybko pozbyć się pryszcza?


  Pryszcze mają to do siebie, że pojawiają się w najmniej odpowiednim momencie. Ślub, rozmowa kwalifikacyjna, wakacyjny wyjazd nie mogą się odbyć z nieestetyczną czerwoną krostką na twarzy. Dlatego też wiele z nas od razu po szybkiej identyfikacji problemu przechodzi do jego eliminacji, czyli wyciskania. Ale uwaga! Ten sposób na pryszcze nie należy do najlepszych! Dowiedz się, dlaczego i sprawdź, jak szybko pozbyć się pryszcza, bez uszczerbku dla skóry!

  Przeczytaj artykuł

  Łuszcząca się skóra na twarzy – czym może być spowodowana?

  Pielęgnacja twarzy

  Łuszcząca się skóra na twarzy – czym może być spowodowana?

  Łuszcząca się skóra na twarzy to bardzo uporczywy problem, który może mieć różne podłoże. Łuszcząca się skóra to dolegliwość typowa dla skóry suchej i szorstkiej, jednak niekiedy przypadłość ta może mieć związek z poważniejszymi chorobami skóry. Podpowiadamy zatem, z czego może wynikać łuszczenie się skóry z twarzy i jak z nim walczyć!

  Przeczytaj artykuł

  Jak stosować kwas kojowy?

  Pielęgnacja twarzy

  Jak stosować kwas kojowy?

  Kwas kojowy jest uznawany przez dermatologów i kosmetologów za jedną ze skuteczniejszych substancji przeciwdziałających problemowi nadmiernej pigmentacji. Bardzo dobrze sprawdza się przy leczeniu plam pigmentacyjnych, ostudy oraz innych zaburzeń kolorytu skóry. Jak stosować kwas kojowy, by przyniósł on najlepsze rezultaty?

  Przeczytaj artykuł

  Woda termalna – zastosowanie, sposób użycia, działanie

  Woda termalna

  Woda termalna – zastosowanie, sposób użycia, działanie

  Wody termalne to szczególny rodzaj wód podziemnych, których temperatura w momencie wydobycia jest wyższa niż średnia roczna temperatura powietrza w okolicy, przy czym nie może to być mniej niż 20 Celsjusza. Są to krystalicznie czyste wody zawierające unikalne, właściwe dla danego rejonu kompozycje składników mineralnych i pierwiastków śladowych powstające w wyniku powolnej wędrówki z głębokich warstw ziemi ku powierzchni. Charakteryzują się szerokim zastosowaniem w lecznictwie, a od niedawna również w przemyśle kosmetycznym.

  Przeczytaj artykuł

  go to top