OK

OK Cancel

Thank you

Close

Trzy powody, dla których maseczki do twarzy firmy Vichy są naszymi nowymi superbohaterami w pielęgnacji skóry!

Dzięki swojemu natychmiastowemu działaniu, wyjątkowej konsystencji i formule wzbogaconej o wodę termalną maseczki do twarzy firmy Vichy to trzy produkty, które zaspokoją wszystkie potrzeby Twojej skóry. Ci nowi bohaterowie Twojej kosmetyczki mogą uratować Twoją skórę...

„Maksymalny efekt w minimalnym czasie”

Trzy nowe maseczki do twarzy firmy Vichy: Nawilżająca Maska Mineralna, Peelingująca Maska Rozświetlająca i Maska Oczyszczająca Pory z glinką zostały wyposażone w takie składniki, aby ich działanie było natychmiastowe – niezależnie od tego, czy potrzebujesz porządnej dawki nawilżenia, przywrócenia blasku, czy głębokiego oczyszczenia. Aby osiągnąć jeszcze lepsze efekty, możesz spryskać twarz Wodą Termalną z Vichy po nałożeniu maseczki. Woda termalna z Vichy, znana ze swoich właściwości wzmacniających ochronę skóry przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi, przeniknie głębiej i zapewni Twojej skórze jeszcze więcej blasku.

Maseczki do multimaskingu

Twoja skóra może być zmęczona, ściągnięta a pory zablokowane, ale w chwili, w której zastosujesz maseczkę firmy Vichy, poczujesz natychmiastowy przypływ dobrego samopoczucia. Nawilżająca Maska Mineralna jest przyjemna w dotyku i odświeżająca, Peelingująca Maska Rozświetlająca natychmiast przywraca blask, a Maska Oczyszczająca Pory z glinką wykorzystuje kojący i nawilżający aloes oraz przeciwutleniające właściwości witaminy E, aby ukoić i oczyścić skórę, podczas gdy biała glinka usunie zanieczyszczenia. Idealne na superszybkie orzeźwienie zarówno dla Twojej skóry, jak i dla Ciebie – od pierwszej sekundy po nałożeniu!

Mieszanka skutecznych substancji odżywczych i Wody Termalnej Vichy

Maski mineralne Vichy zawierają mieszankę substancji czynnych o wyjątkowo skutecznym działaniu. Woda wykorzystana jako baza pochodzi z podziemnych źródeł z wulkanicznego regionu Owernii we Francji. Charakteryzuje się trzema podstawowymi właściwościami, udowodnionymi klinicznie, dzięki którym cieszy się takim uznaniem: regeneruje skórę, przywraca równowagę pH i wzmacnia skórę. Nawilżająca Maska Mineralna zawiera nikotynamid (jeden z dwóch związków zwanych witaminą B3), znany ze swoich właściwości kojących. Peelingująca Maska Rozświetlająca jest bogata w kwasy owocowe (kwas alfa-hydroksylowy) i zawiera drobinki kamienia wulkanicznego, dzięki czemu zapewnia dwa rodzaje eksfoliacji. Maska Oczyszczająca Pory z glinką zawiera dwa rodzaje białej glinki, które oczyszczają pory bez przesuszania skóry. Nie tylko możesz dobrać maseczki odpowiednie do potrzeb swojej skóry, ale możesz je również stosować razem (multimasking) na różnych obszarach skóry. Dzięki temu będziesz pewna, że Twoja skóra dostaje dokładnie to, czego potrzebuje. To potężna broń w walce o piękną skórę...

Rekomendowane produkty

 • Maska oczyszczająca pory z glinką
 • Nawilżająca Maska Mineralna
 • Peelingująca Maska Rozświetlająca
 • Woda Termalna Vichy
 • Najczęściej czytane

  Jak stosować kwas kojowy?

  Pielęgnacja twarzy

  Jak stosować kwas kojowy?

  Kwas kojowy jest uznawany przez dermatologów i kosmetologów za jedną ze skuteczniejszych substancji przeciwdziałających problemowi nadmiernej pigmentacji. Bardzo dobrze sprawdza się przy leczeniu plam pigmentacyjnych, ostudy oraz innych zaburzeń kolorytu skóry. Jak stosować kwas kojowy, by przyniósł on najlepsze rezultaty?

  Przeczytaj artykuł

  Woda termalna – zastosowanie, sposób użycia, działanie

  Woda termalna

  Woda termalna – zastosowanie, sposób użycia, działanie

  Wody termalne to szczególny rodzaj wód podziemnych, których temperatura w momencie wydobycia jest wyższa niż średnia roczna temperatura powietrza w okolicy, przy czym nie może to być mniej niż 20 Celsjusza. Są to krystalicznie czyste wody zawierające unikalne, właściwe dla danego rejonu kompozycje składników mineralnych i pierwiastków śladowych powstające w wyniku powolnej wędrówki z głębokich warstw ziemi ku powierzchni. Charakteryzują się szerokim zastosowaniem w lecznictwie, a od niedawna również w przemyśle kosmetycznym.

  Przeczytaj artykuł

  Pieczenie skóry twarzy - przyczyny, sposoby pielęgnacji

  Pielęgnacja twarzy

  Pieczenie skóry twarzy - przyczyny, sposoby pielęgnacji

  Różnego rodzaju podrażnienia a także przesuszenie, mogą powodować pieczenie skóry twarzy. Jakie są przyczyny powstawania tej dolegliwości? Co zrobić, żeby złagodzić pieczenie skóry i natychmiast ją ukoić? Jakie kosmetyki mogą nam pomóc zregenerować podrażnioną skórę twarzy? Czy można zabezpieczyć skórę przed takimi dolegliwościami?

  Przeczytaj artykuł

  Peeling do twarzy - jak go poprawnie wykonywać?

  Pielęgnacja twarzy

  Peeling do twarzy - jak go poprawnie wykonywać?

  Peeling (ang. scrub, brushing) to nic innego, jak złuszczanie skóry, czyli usuwanie z jej powierzchni martwych komórek naskórka. Profesjonalne złuszczanie naskórka wykonujemy bardzo często w gabinetach kosmetycznych, jednak na peeling twarzy decydujemy się równie chętnie w domu. Podpowiadamy, jakie korzyści może przynieść nam stosowanie peelingu do twarzy i jak go poprawnie wykonać!

  Przeczytaj artykuł

  Kwas laktobionowy czym jest?

  Pielęgnacja twarzy

  Kwas laktobionowy czym jest?

  Znany od lat, ale dopiero od niedawna bardzo popularny - kwas laktobionowy, podbił serca osób, które walczą z podrażnieniami i stanami zapalnymi skóry. Jednak kwas ten ma też inne zastosowania i właściwości, które sprawiają, że zdecydowanie warto się z nim zapoznać!

  Przeczytaj artykuł

  go to top