getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = PL Test : 'PL/'

OK

OKCancel

Thank you

Close
 • NEOVADIOL Kompleks Uzupełniający Aktywna pielęgnacja odbudowująca do skóry suchej dla kobiet w trakcie menopauzy
 • NEOVADIOL Kompleks Uzupełniający Aktywna pielęgnacja odbudowująca do skóry suchej dla kobiet w trakcie menopauzy
 • NEOVADIOL Kompleks Uzupełniający Aktywna pielęgnacja odbudowująca do skóry suchej dla kobiet w trakcie menopauzy

NEOVADIOLNEOVADIOL Kompleks Uzupełniający
Aktywna pielęgnacja odbudowująca do skóry suchej dla kobiet w trakcie menopauzy

- Krem na dzień do skóry suchej

Gęstość skóry przywrócona. Poprawa elastyczności i sprężystości. Optymalny poziom nawilżenia. Widoczna redukcja zmarszczek. Kontur twarzy wymodelowany.

Vichy Mag

 • Kiedy zaczyna się proces starzenia skóry? Jak spowolnić jego objawy?

  Starzenie się skóry to proces nieunikniony. Zapisany jest bowiem w naturze każdego człowieka i wynika z jego uwarunkowań fizjologicznych. Dowiedz się więcej o starzeniu skóry - kiedy zaczyna się ten proces, jakie są jego przyczyny oraz poznaj sposoby, dzięki którym spowolnisz upływ czasu!

 • Krem modelujący owal twarzy - co to właściwie znaczy?

  W dzisiejszych czasach naprawdę łatwo jest o siebie dbać. Tym bardziej, że rynek kosmetyczny oferuje bardzo szeroki wachlarz produktów dla wszystkich przedziałów wiekowych. Również panie, które ukończyły 40. rok życia, mogą znaleźć kosmetyki w pełni odpowiadające potrzebom ich skóry. Nie tylko takie, które zredukują drobne mankamenty skóry, ale także wyraźnie ją odmłodzą. Bo krem modelujący owal twarzy jest dziś prawdziwym hitem. Dowiedz się, co mówią eksperci L’Oreal o kosmetykach na poprawienie owalu twarzy!

 • Wczesna menopauza - jak sobie radzić z jej objawami?

  Menopauza, inaczej przekwitanie, jest naturalnym zjawiskiem, które nie ominie żadnej kobiety wchodzącej w dojrzały wiek. Kiedy zaczyna się menopauza, w organizmie kobiety zachodzą dość drastyczne zmiany hormonalne. Pierwsze objawy menopauzy mogą się różnić wśród pań, tak samo, jak ogólnie objawy menopauzy. Bywa, że kobiety cierpią na popularne uderzenia gorąca, trądzik, czy wypadanie włosów. Zdarza się także, że proces przekwitania przechodzi się bez charakterystycznych objawów. Co jednak robić, jeżeli początki menopauzy zaczynają się niepokojąco wcześnie? Czym jest wczesna menopauza? Jak objawia się przedwczesna menopauza i jak sobie z nią radzić?

 • Jak zachować napiętą skórę mimo upływu lat?

  Twarz na zawsze piękna, gładka i młoda - to z pewnością marzenie wielu kobiet. Niestety żadna z nas nie uniknie procesu starzenia się, a więc między innymi utraty jędrności i gęstości skóry czy pojawienia się na niej siateczki zmarszczek lub głębokich bruzd. Chciałabyś jednak odsunąć nieco ten moment w czasie? Albo wygładzić zmarszczki, które już pojawiły się na Twojej twarzy, a także ujędrnić ją i poprawić nieco jej owal? Zobacz garść naszych sprawdzonych porad na zachowanie napiętej skóry!

Zostaw swoją opinię

NEOVADIOL Kompleks Uzupełniający
Aktywna pielęgnacja odbudowująca do skóry suchej dla kobiet w trakcie menopauzy
NEOVADIOL Kompleks Uzupełniający Aktywna pielęgnacja odbudowująca do skóry suchej dla kobiet w trakcie menopauzy

1 - Oceń produkt

2 - Oceń kryteria

Zapach
Konsystencja
Tolerancja
Skuteczność

3 - Czy zarekomendowałabyś ten produkt znajomemu?

4 - Czy otrzymałaś próbki tego produktu?

5 - Zostaw opinię

Waliduj