getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = PL Test : 'PL/'

OK

OKCancel

Thank you

Close
 • Krem na dzień do skóry suchej VICHY NUTRILOGIE
 • Krem na dzień do skóry suchej VICHY NUTRILOGIE
 • Krem na dzień do skóry suchej VICHY NUTRILOGIE

NUTRILOGIENUTRILOGIE 1
Intensywnie pielęgnujący krem na dzień do skóry suchej

Krem na dzień - Krem na dzień do skóry suchej

Intensywnie pielęgnujący krem na dzień do skóry suchej
Natychmiastowe ukojenie skóry suchej i skłonnej do podrażnień. Zapewnia 24-godzinne nawilżenie dla większego poczucia komfortu. Przeciwdziała szorstkości. Eliminuje uczucie ściągnięcia i zaczerwienienie. Przywraca zdrowy wygląd dzień po dniu.

Vichy Mag

 • Fosfolipidy i sfingolipidy w kosmetykach - co je różni?

  Fosfolipidy i sfingolipidy to substancje chemiczne, które ze względu na swoje właściwości fizykalne z powodzeniem wykorzystuje się przy produkcji kosmetyków czy leków. I chociaż wydaje się, że pełnią podobne funkcje, różnica między nimi jest znacząca.

 • Krem przeciwzmarszczkowy w ciąży - czy można go stosować?

  Ciąża to dla kobiety szczególny czas, w którym musi wyjątkowo dbać nie tylko o siebie, ale też o znajdującego się w jej brzuchu malucha. Dla zdrowia mamy i dziecka bardzo duże znaczenie ma prawidłowy sposób odżywiania czy regularne wykonywanie badań zleconych przez lekarza, ale też właściwy sposób codziennej pielęgnacji skóry. Okazuje się bowiem, że nie wszystkie kosmetyki mogą być stosowane przez kobiety ciężarne. Czy wskazane jest stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego w ciąży? Jakich składników kosmetyków należy unikać w ciąży? Podpowiadamy, jak wybrać odpowiedni krem do twarzy dla ciężarnych!

 • Krem półtłusty - kto powinien go stosować?

  Na typ skóry każdego człowieka składają się jego indywidualne cechy wrodzone, a także sposób, w jaki traktuje siebie i swoje ciało. Bardzo często, na skutek nieprawidłowej pielęgnacji skóra tłusta potrafi zamienić się w szarą i wysuszoną, a skóra sucha nieprzyjemnie się przetłuszczać. Gdzieś pomiędzy jest jeszcze skóra mieszana, która łączy w sobie cechy skóry tłustej i suchej. Sposób, w jaki traktujemy naszą skórę, ma ogromny wpływ na to, w jakim stanie się ona znajduje. Wybranie odpowiednich kosmetyków potrafi być trudniejsze niż mogłoby się to wydawać. Jaki krem do twarzy wybrać? Krem do skóry suchej? Krem do skóry mieszanej? Jaki krem nawilżający do skóry mieszanej będzie najlepszy? Jak działa krem półtłusty? Sprawdźmy!

 • Czym charakteryzuje się dobry krem natłuszczający?

  Krem natłuszczający skutecznie natłuszcza skórę oraz wzmacnia barierę ochronną naskórka. Dowiedz się, jak wybrać dobry krem natłuszczający i kiedy warto włączyć go do codziennej pielęgnacji skóry twarzy!

Zostaw swoją opinię

NUTRILOGIE 1
Intensywnie pielęgnujący krem na dzień do skóry suchej
Krem na dzień do skóry suchej VICHY NUTRILOGIE

1 - Oceń produkt

2 - Oceń kryteria

Zapach
Konsystencja
Tolerancja
Skuteczność

3 - Czy zarekomendowałabyś ten produkt znajomemu?

4 - Czy otrzymałaś próbki tego produktu?

5 - Zostaw opinię

6 - Do you have a tutorial posted on Youtube?

Waliduj