OK

OK Cancel

Thank you

Close

 

menotalk banner

co o menopauzie mówią eksperci?

Chcąc zapewnić Ci najbardziej aktualne oraz dokładne informacje dotyczące menopauzy, zaprosiliśmy do współpracy ekspertów z różnych dziedzin.

Agnieszka
Dietetyk

Mgr Agnieszka Szmurło

Absolwentka dietetyki specjalizująca się w zakresie leczenia żywieniowego nadwagi i otyłości, chorób dietozależnych oraz kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych u dzieci i stosowaniu diety jako wsparcia w leczeniu chorób skóry.

ARTYKUŁY AGNIESZKI

karolina
dermatolog

Dr Karolina Kopeć

Specjalistka w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Doktor medycyny estetycznej specjalizująca się w medycynie estetycznej we Wrocławiu.

ARTYKUŁY KAROLINY

Anne
dermatolog

Dr Anne Le Pillouer

Dermatolog i wenerolog specjalizująca się w chirurgii laserowej. Przeprowadziła wiele badań klinicznych, jest członkiem grup i stowarzyszeń badawczych.

ARTYKUŁY ANNE

Lorraine
Ginekolog

Dr Lorraine Maitrot

Ginekolog-endokrynolog. Ma doświadczenie kliniczne w leczeniu endokrynologicznych zaburzeń ginekologicznych, szczególnie w okresie okołomenopauzalnym i menopauzie.

Artykuły Lorraine

O SKÓRZE W TRAKCIE MENOPAUZY

Podczas trzech etapów menopauzy odczuwać będziesz różnorodne zmiany, ale pierwsze oznaki pojawią się na skórze.

PRZYJRZYJ SIĘ BLIŻEJ

Zmiany, które możesz odczuwać i zauważyć na skórze są wynikiem wahań hormonalnych. Utrzymująca się wcześniej równowaga przechodzi teraz w inny typ równowagi. Przedstawiamy wskazówki i rozwiązania, które pomogą Twojej skórze przejść przez tę przemianę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ