OK

OK Cancel

Thank you

Close

AMPUŁKI

Nowa era w pielęgnacji anti-ageing od VICHY! Odkryj innowacyjne ampułki z linii LIFTACTIV SPECIALIST, które skutecznie redukują główne oznaki starzenia się skóry: zmarszczki, przebarwienia, utrata jędrności i blasku skóry.

Ampułki od Vichy posiadają minimalistyczne formuły o wysokiej koncentracji składników aktywnych stosowanych w dermatologii i medycynie estetycznej, takich jak: witamina C, peptydy, kwas hialuronowy oraz kwas glikolowy. Innowacyjny format ampułek zapewnia świeży produkt każdego dnia, podany w optymalnej dawce. Ampułki zapewniają natychmiastowy efekt i widoczne rezultaty dzień po dniu. Skuteczność potwierdzona w badaniach klinicznych.

AMPUŁKI

Vichy Mag

Kwas azelainowy - czy pomaga w leczeniu trądziku?

Kwas azelainowy - czy pomaga w leczeniu trądziku?

Kwas azelainowy jest dikarboksylowym kwasem o wielokierunkowym działaniu, który posiada szerokie zastosowanie w kosmetyce: działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, wybielająco i złuszczająco. Dlatego bardzo często wykorzystuje się go przy leczeniu trądziku oraz przy usuwaniu przebarwień.

Czym jest eksfoliacja?

Czym jest eksfoliacja?

Eksfoliacja to nic innego jak złuszczanie (peeling) martwego naskórka.

Witamina C – źródło młodości skóry

Witamina C – źródło młodości skóry

Witamina C nazywana jest witaminą młodości – to jeden z najbardziej skutecznych i najlepiej przebadanych składników odmładzających, którego wszechstronne działanie szybko przynosi widoczne efekty w poprawie jakości i wyglądu skóry.

Arbutyna - czy faktycznie jest toksyczna?

Arbutyna - czy faktycznie jest toksyczna?

Arbutyna jest naturalnym składnikiem grupy dermokosmetyków, mających zwalczyć problem plam posłonecznych, przebarwień, trądziku czy na przykład pękających naczynek krwionośnych. Chociaż to substancja bardzo skuteczna w działaniu, Unia Europejska uznała ją za “potencjalnie niebezpieczną”. Jednak na czym w istocie polega jej toksyczność? I dlaczego krem z arbutyną jest tak bardzo popularny w Azji, a maść z hydrochinonem łatwo dostępna w Stanach Zjednoczonych?

Węgiel aktywny w kosmetykach - jakie ma zastosowanie?

Węgiel aktywny w kosmetykach - jakie ma zastosowanie?

Węgiel aktywny w kosmetykach w ostatnim czasie zyskał miano “czarnego złota”. Ta niezwykła substancja ma bowiem nie tylko właściwości lecznicze, ale także pielęgnacyjne. Dowiedz się, na co może pomóc czarne mydło i kto powinien nakładać czarną maseczkę. Sprawdź, czy sława kosmetyków z węglem aktywnym jest zasłużona!

Ampułki do twarzy – jak działają?

Ampułki do twarzy – jak działają?

Ampułki do twarzy zawierają wysokie stężenie składników aktywnych. Jak wybrać ampułki do potrzeb swojej skóry i jak je stosować w codziennej pielęgnacji?

Przebarwienia hormonalne - czy można je załagodzić domowymi sposobami?

Przebarwienia hormonalne - czy można je załagodzić domowymi sposobami?

Piękna i gładka skóra bez przebarwień to marzenie większości kobiet, chociaż są i te, które nie wyobrażają sobie siebie np. bez piegów. Jednak przebarwienia hormonalne przeważnie nie wyglądają uroczo, a znacząco wpływają na estetykę skóry. Problem plam hormonalnych dotyczy co trzeciej kobiety po 30. roku życia i aż 90% po 50-tym. Jakie są przyczyny tego problemu i czy można je załagodzić domowymi sposobami?