OK

OK Cancel

Thank you

Close

Matujący krem ochronny do twarzy SPF 30 Vichy Idéal Soleil skutecznie chroni skórę przed negatywnymi skutkami nadmiernej ekspozycji na słońce. Dodatkowo zapobiega fotostarzeniu, plamom posłonecznym, a także nieprzyjemnym objawom, które bardzo często pojawiają się tuż po opalaniu. Zaaplikowanie kremu na skórę twarzy tuż przed kąpielą słoneczną, gwarantuje miękkość i gładkość skóry po opalaniu.

Nawet intensywna i długotrwała ekspozycja skóry na słońce nie powoduje trwałych i tymczasowych szkodliwych zmian. Skóra zachowuje swój naturalny wygląd, jest miękka i promienna, a także odporna na pojawianie się przebarwień słonecznych. Krem został testowany pod kontrolą dermatologów. Dzięki temu jest idealny nawet do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Wynika to z jego hipoalergicznej formuły i braku składników uczulających.

Zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV. Normalizuje wydzielanie sebum i zapobiega błyszczeniu, gwarantując maksymalne zmatowienie. Idealny do cery tłustej i mieszanej. 

    Znajdź punkt sprzedaży

Zostaw swoją opinię

Krem matujący do twarzy SPF 30
Matujący krem do twarzy SPF 30, VICHY, IDEAL SOLEIL

1 - Oceń produkt

2 - Oceń kryteria

Zapach
Konsystencja
Tolerancja
Skuteczność

3 - Czy zarekomendowałabyś ten produkt znajomemu?

4 - Czy otrzymałaś próbki tego produktu?

5 - Zostaw opinię

Wyślij

Loading...