getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = PL Test : 'PL/'

OK

OKCancel

Thank you

Close
 • Maska oczyszczająca pory z glinką
 • Maska oczyszczająca pory z glinką
 • Maska oczyszczająca pory z glinką
 • Maska oczyszczająca pory z glinką
 • Maska oczyszczająca pory z glinką
 • Maska oczyszczająca pory z glinką

MASKI MINERALNEMaska oczyszczająca pory z glinkąNowość

- Maseczka

Maska oczyszczająca pory z dwiema glinkami mineralnymi- kaolinową i bentonitową. Natychmiast po zastosowaniu skóra jest oczyszczona i bardziej miękka w dotyku.
Po miesiącu stosowania pory są widocznie zredukowane, skóra odzyskuje równowagę.
Maska przeznaczona do skóry tłustej i mieszanej, z zatkanymi porami.
Eliminuje nadmiar sebum i zanieczyszczenia.

Vichy Mag

 • Glinka czerwona - jakie ma zastosowanie?

  Skóra tłusta to problem wielu kobiet - ma nieestetyczny, szarawy odcień, rozszerzone pory, a także często pojawiają się na niej zaskórniki czy inne niedoskonałości. Co więcej, przez nadprodukcję sebum, zbiera ona znacznie więcej zanieczyszczeń ze środowiska zewnętrznego - wymaga zatem dokładniejszego oczyszczania. Jednak nadmierne wysuszenie również jej nie służy. Staje się wtedy odwodniona i nieprzyjemnie ściągnięta, a ponadto uruchamia reakcję obronną, czyli… produkuje jeszcze więcej sebum! Dlatego jej posiadaczki, szukając domowych sposobów na oczyszczanie twarzy, powinny wybrać preparat, który nie zadziała zbyt agresywnie. Jedną z najpopularniejszych metod jest stosowanie maseczek na bazie glinki kosmetycznej. Ale ta najpopularniejsza - glinka zielona - mocno ściąga tkankę, co odbiera poczucie komfortu. Dla Ciebie też okazała się nieodpowiednia? Dowiedz się więcej o zaletach glinki czerwonej!

 • Złoto Maroka - czyli zastosowanie oleju arganowego

  Chyba każda kobieta czuje potrzebę, aby właściwie zadbać o swoją urodę. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać kosmetyki idealnie odpowiadające naszemu typowi skóry czy włosów. Na szczęście rynek cały czas się poszerza - zwłaszcza w zakresie modnych ostatnio produktów naturalnych. To doskonała wiadomość szczególnie dla osób ze skórą wrażliwą - łatwiej im wtedy kontrolować, jakie składniki w nią wcierają. Z pewnością większość z Was słyszała już o oleju arganowym. Ale czy wiecie, kto powinien go stosować i na jakie problemy ze skórą i włosami pomoże? Dowiedzcie się więcej o tym płynnym złocie z Maroka!

 • Wągry dostaną po nosie! Czyli sposoby na piękną skórę twarzy!

  Gładka twarz jest jednym z wyznaczników piękna. Niestety, wiele z nas ma problemy z zachowaniem skóry w dobrym stanie. Borykamy się bowiem z różnymi problemami w jej pielęgnacji. Jedne z nas mają kłopot z łuszczeniem się skóry, pękającymi naczynkami czy oznakami starzenia, inne z kolei z nadmiernym wydzielaniem sebum. Posiadaczki skóry tłustej bardzo często cierpią również na problemy z trądzikiem czy pojawiającymi się na niektórych partiach twarzy zaskórnikami, w tym m.in. z wągrami. Czym są i jak się ich pozbyć? Przeczytaj nasze sprawdzone porady!

 • Czarna maseczka do twarzy - jaki jest jej sekret?

  Czarna maseczka do twarzy jest coraz częściej wybierana przez kobiety, które posiadają problematyczną skórę. Dowiedz się, jak działa czarna maseczka i jaki jest jej sekret! Sprawdź, czy dzięki niej możliwe jest skuteczne usunięcie zaskórników i innych niedoskonałości.

Zostaw swoją opinię

Maska oczyszczająca pory z glinką
Maska oczyszczająca pory z glinką

1 - Oceń produkt

2 - Oceń kryteria

Zapach
Konsystencja
Tolerancja
Skuteczność

3 - Czy zarekomendowałabyś ten produkt znajomemu?

4 - Czy otrzymałaś próbki tego produktu?

5 - Zostaw opinię

6 - Do you have a tutorial posted on Youtube?

Waliduj