OK

OK Cancel

Thank you

Close

5 najlepszych momentów, aby zastosować maseczkę na twarz

Nie skazuj swojej maseczki na wygnanie w łazience! W ciągu dnia jest mnóstwo okazji, aby odżywić swoją skórę, nadać jej promienny wygląd i oczyścić pory za pomocą mineralnej maseczki. Wystarczy Ci dziesięć minut.

5 najlepszych momentów, aby zastosować maseczkę na twarz

1. Malowanie paznokci

Po całym dniu pracy lub w trakcie weekendu pozwól sobie na odrobinę luksusu i zastosuj nawilżającą i Nawilżającą Maseczkę od Vichy. Wykorzystaj relaks na malowanie paznokci albo szorowanie ciała na sucho, aby złuszczyć martwy naskórek. A może wykorzystasz czas dla siebie na lekturę? Na pewno czeka na Ciebie jakiś rozdział lub dwa...

2. Oglądanie telewizji

Skróć nieco swoją listę ulubionych seriali do obejrzenia i w trakcie gdy Maseczka Oczyszczająca będzie ciężko pracować, nadrób telewizyjne zaległości. Prosimy tylko o jedno: nie zapomnij o hasztagu #spoiler!

3. Obowiązki domowe

Obowiązki są irytujące, ale nie da się ich uniknąć; nałóż maseczkę na twarz, aby i w nich znaleźć piękno! Odkurzając, oczyszczaj pory dzięki Maseczce Oczyszczającej Pory od Vichy. W jej składzie znajdują się dwie ultradelikatne białe glinki: kaolinowa i bentonitowa, które wspólnie działają jak "magnes" usuwający nadmiar sebum i zanieczyszczenia.

4. Przed imprezą

Decydując się na wybór stroju, upewnij się, że Twoja skóra wygląda równie promiennie jak Ty, dzięki Maseczce Peelingującej. Zostań królową balu jaśniejącą wewnętrznym blaskiem dzięki składnikom maseczki, wśród których znajdują się kwasy owocowe i wulkaniczny pumeks złuszczające martwy naskórek. Witamina Cg rozjaśnia i ujednolica koloryt skóry, nadając jej jeszcze większy blask.

5. W samolocie

Lot, podczas którego Twojej skórze zagraża odwodnienie, może być doskonałą okazją do nałożenia maseczki. Aby dodatkowo wzmocnić uczucie świeżości, spryskaj twarz odrobiną wody termalnej po pięciu minutach od nałożenia maseczki, rozmasuj ją drobnymi kolistymi ruchami, a następnie pozostaw na kolejne trzy minuty. Usiądź wygodnie i przejrzyj przewodnik turystyczny, pozwalając swojej maseczce zdziałać cuda.

go to top