OK

OK Cancel

Thank you

Close

Od stycznia do grudnia: nasz kalendarz maseczkowej pielęgnacji twarzy

Są takie pory roku, kiedy Twoja skóra potrzebuje dodatkowej atencji. Oto sześć okazji, kiedy maseczka na twarz sprawi, że Twój dzień będzie jeszcze piękniejszy!

Kalendarz maseczkowej pielęgnacji twarzy od Vichy

1 stycznia: Nowy Rok

Nowy Rok nie zawsze zaczynamy wypoczęci i pełni energii. Jeżeli pierwszego dnia nowego roku obudzisz się, czując skutki świętowania poprzedniej nocy, chłodząca maseczka na twarz taka jak Nawilżająca Maska Mineralna firmy Vichy zregeneruje Twoją skórę, pozostawiając ją miękką i nawilżoną.
To będzie wspaniały dzień!

14 lutego: walentynki

Blask zaczyna się od wewnątrz, więc upewnij się, że Twoja skóra jest w szczytowej formie, dzięki odpowiedniej pielęgnacji naskórka. Peelingująca Maska Rozświetlająca delikatnie złuszcza martwe komórki i usuwa zanieczyszczenia. Dzięki temu Twoim jedynym zmartwieniem będzie pytanie, co na siebie założyć...

8 marca: Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, w którym możemy uczcić kobiecy pierwiastek w naszym życiu. Niezależnie od tego, czy spędzisz ten dzień ze swoją mamą, czy na babskim wieczorze, pamiętaj wcześniej użyć maseczki na twarz.
Jeżeli Twoja skóra ma zróżnicowane potrzeby, wypróbuj multimasking. Nałóż więcej niż jedną maseczkę na różne obszary twarzy. Na przykład maseczkę oczyszczającą pory na strefę T, a maseczkę nawilżającą na policzki.

21 czerwca: pierwszy dzień lata

Świeci słońce! To oficjalny początek lata. Nie ma lepszego czasu na świetlistą skórę. Pozbądź się pozostałości zimy z pomocą Peelingującej Maski Rozświetlającej, która zawiera delikatne połączenie kwasów alfa-hydroksylowych i złuszczających drobinek kamienia wulkanicznego.

6 lipca: Dzień Pocałunku

To Światowy Dzień Pocałunku! Oczyść swoje pory, abyś mogła składać usta do pocałunku i wyglądać perfekcyjnie niezależnie od tego, jak blisko jesteś...
Maska Oczyszczająca Pory z glinką pomoże Ci usunąć wszelkie zanieczyszczenia z naskórka i zamknąć pory. Cmok!

31 października: Halloween

Halloween to jeden z najweselszych dni w roku, ale ciężki makijaż może szybko zatkać pory i spowodować okropne wypryski.
Zadbaj o dokładne oczyszczenie twarzy po radosnej zabawie i zastosuj Maskę Oczyszczającą Pory z glinką, aby usunąć zanieczyszczenia i wszelkie pozostałości makijażu.

25 grudnia: Boże Narodzenie

Sezon spotkań osiąga swoje apogeum, a Boże Narodzenie to ważny dzień, kiedy chcesz wyglądać pięknie dla swoich przyjaciół, rodziny i samej siebie!
Peelingująca Maska Rozświetlająca nada Twojej skórze zdrowy blask, który wzbudzi zachwyt na biurowych wigiliach.

Zespół Vichy

go to top