OK

OK Cancel

Thank you

Close

Pięć najlepszych okazji do nałożenia na twarz maseczki

Nie musisz siedzieć z maseczką w łazience! W ciągu dnia nie brakuje okazji, aby odżywić skórę, zwiększyć jej blask i oczyścić pory za pomocą maski mineralnej. Potrzebujesz zaledwie 10 minut.

pięć najlepszych okazji do nałożenia maseczki na twarz

1. Pielęgnacja paznokci

Po długim dniu pracy lub w czasie weekendu zrób sobie przyjemność i nałóż na twarz nawilżającą, odświeżającą maseczkę taką jak Nawilżająca Maska Mineralna firmy Vichy. W tym czasie pomaluj paznokcie lub użyj suchego peelingu na ciało, aby pozbyć się martwego naskórka. Możesz też wykorzystać ten wolny czas, na intelektualną rozrywkę. Sięgnij po tę książkę, którą od tak dawna chciałaś przeczytać...

2. Oglądanie telewizji

Kiedy Nawilżająca Maska Mineralna będzie działać cuda, możesz skrócić listę filmów od obejrzenia na Netflixie i dowiedzieć się, co nowego słychać u bohaterów Twojego ulubionego serialu.

3. Domowe obowiązki

Domowe obowiązki mogą być irytujące, ale są konieczne. Nałóż maseczkę, aby przekształcić obowiązek w przyjemność!
Z Maską Oczyszczającą Pory z glinką firmy Vichy na twarzy możesz swobodnie poodkurzać. Nasza maska zawiera dwa rodzaje bardzo drobnej glinki: kaolinową i bentonitową. Ich połączenie działa niczym magnes, który wyciąga nadmiar sebum i usuwa zanieczyszczenia.

4. Przygotowania do wyjścia

W czasie kiedy podejmujesz decyzję, co na siebie założyć, zadbaj, aby Twoja skóra była promienna dzięki Peelingującej Masce Rozświetlającej.
Bądź gwiazdą wieczoru. Niech rozświetli Cię wewnętrzny blask dzięki maseczce, która zawiera usuwające martwy naskórek kwasy owocowe i peelingujące drobinki kamienia wulkanicznego.
Witamina Cg rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry, zapewniając jeszcze więcej blasku.

5. Podróż samolotem

Podczas podróży samolotem Twoja skóra może się przesuszyć. Dlatego jest to idealna okazja do nałożenia maseczki. Aby zwiększyć uczucie odświeżenia, kilkakrotnie spryskaj twarz Wodą Termalną po pięciu minutach od nałożenia maseczki, a następnie wmasuj ją kolistymi ruchami i pozostaw na kolejne trzy minuty.  Usiądź wygodnie, przejrzyj przewodnik turystyczny i pozwól maseczce zdziałać cuda.

Zespół Vichy

go to top