OK

OK Cancel

Thank you

Close

Krem regenerujący do twarzy - jak ukryć oznaki zmęczenia?

  • favoris

Świat, w którym żyjemy zmusza nas do nieustannego pędu. Pracujemy od rana do nocy, z trudem dbając o właściwe odżywianie i nawadnianie, nie dosypiając. Taki tryb życia sprawia, że z czasem nasza twarz wygląda na coraz bardziej zmęczoną. Szara, zmączona skóra twarzy to objawy, których można pozbyć się poprzez odpowiednie, codzienne nawilżanie twarzy. Czy jednak każdy krem do twarzy sprawi, że sucha skóra zamieni się w promienną i witalną? Ukrycie oznak zmęczenia może być możliwe jedynie dzięki naprawdę skutecznej kuracji, którą stosować będziemy systematycznie. Niestety należy pogodzić się, że w tym przypadku nie ma drogi na skróty.

Krem regenerujący do twarzy. Dlaczego tak ważny?

Codzienna regeneracja twarzy potrzebna jest kobietom w każdym wieku. Oczywiście z biegiem lat należy poświęcać skórze twarzy coraz więcej uwagi, jeżeli chcemy jak najskuteczniej zminimalizować proces starzenia się skóry. Brak codziennej pielęgnacji twarzy skutkuje jej wysuszeniem, zwiotczeniem i ogólnym pogorszeniem wyglądu. Pewne procesy, które zachodzą w skórze nie będą już możliwe do odwrócenia.

Krem regenerujący do twarzy na dzień

Krem, który stosujesz rano, ma wśród kosmetyków niezwykle ważną rolę. Krem na dzień powinien nawilżyć twarz oraz zadbać o ochronę warstwy hydrolipidowej, by nie doprowadzić do wysuszenia naskórka i chronić przed przedostawaniem się szkodliwych zanieczyszczeń ze środowiska do głębszych warstw skóry. Wybierając krem do twarzy, sugeruj się przede wszystkim aktualnymi potrzebami skóry, np. powiązanymi ze zmianą pory roku. Nie istnieje jeden uniwersalny krem, który byłby odpowiedni do każdego typu skóry.

Krem regenerujący do twarzy na noc

Tak samo, jak istotną rolę, w codziennej pielęgnacji twarzy stanowi krem do twarzy na dzień, tak samo ważny jest krem na noc. Od tego w jaki sposób zatroszczysz się o skórę twarzy przed snem zależy, w jakim stanie będzie znajdować się Twoja skóra rano. O poradę w doborze skutecznego kremu zapytaliśmy specjalistów z zespołu Vichy. Przedstawili nam oni innowacyjny krem regenerujący do twarzy na noc Aqualia Thermal.

Skuteczny krem powinien zapewnić intensywną regenerację podczas snu i stanowić element domowego SPA. Krem na noc o działaniu regeneracyjnym powinien zwiększać elastyczność skóry, odżywiać ją i regenerować.

Składniki, które powinien zawierać każdy skuteczny krem to:

* kwas hialuronowy - silnie nawilża skórę;
* olejki roślinne - działają odżywiająco i regenerująco. Wzmacniają barierę ochronną skóry.
* woda termalna - dobrej jakości woda termalna działa kojąco i wzmacniająco.

Innowacyjnym składnikiem, o którym wspomnieli eksperci Vichy jest Aquabioryl, który tworzy na powierzchni skóry silnie nawilżającą powłokę ochronną, odpowiedzialną za ochronę skóry przed odwodnieniem. Składnik ten zapewnia skórze twarzy uczucie ukojenia i długotrwałego nawilżenia.

Pamiętaj, by równie starannie dbać o skórę szyi! Bardzo często popełnianym przez kobiety błędem jest systematyczna pielęgnacji wyłącznie twarzy. W przyszłości skutkuje to zadbaną, witalną skórą twarzy, od której odznacza się wiotka, mało jędrna skóra szyi, postarzająca ogólny wygląd kobiety.

Rekomendowane produkty

  • SPA NA NOC VICHY AQUALIA THERMAL
  • go to top