getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = PL Test : 'PL/'

OK

OKCancel

Thank you

Close
mediacachable:1
 • KURACJA STYMULUJĄCA WZROST NOWYCH WŁOSÓW VICHY DERCOS NEOGENIC
 • KURACJA STYMULUJĄCA WZROST NOWYCH WŁOSÓW VICHY DERCOS NEOGENIC
 • KURACJA STYMULUJĄCA WZROST NOWYCH WŁOSÓW VICHY DERCOS NEOGENIC

DERCOSDERCOS
NEOGENIC - innowacyjna kuracja stymulująca porost włosów

Kuracja do włosów - Kuracja stymulująca wzrost nowych włosów

Przełom w walce z nadmiernie wypadającymi włosami. Zaawansowana kuracja od Vichy skutecznie przeciwdziała łysieniu, wspierając porost nowych włosów oraz łagodzi podrażnienia i swędzenie skóry głowy. 90 dni wystarczy, by osiągnąć spektakularne efekty.

Vichy Mag

 • Brak witamin a wypadanie włosów - sprawdź jak wzmocnić swój organizm!

  Jaki ma związek brak witamin a wypadanie włosów? Znaczący! Witaminy i minerały są niezbędne, aby nasz organizm prawidłowo funkcjonował, w tym także, aby nasze włosy wyglądały zdrowo, były gładkie i lśniące. Dowiedz się brak, jakich witamin powoduje wypadanie włosów i jak w związku z tym powinieneś zmienić swoją codzienną dietę!

 • Olejek rycynowy na włosy — zastosowanie i efekty

  Olejek rycynowy to substancja, która od dawna stosowana jest na przeróżne dolegliwości — od problemów skórnych, jak trądzik czy blizny, poprzez osłabione brwi i rzęsy, aż po... problemy trawienne. Ostatnio zyskuje on jednak popularność ze względu na jego zbawienny wpływ na nasze kosmyki. Obok roślinnych, olejowych odżywek, coraz częściej panie szukają bowiem naturalnych sposobów na porost włosów. Jednym z najskuteczniejszych jest właśnie bohater tego artykułu. Ale zacznijmy od początku…

 • Jak przyspieszyć porost włosów?

  Zdecydowana większość kobiet marzyła już od dzieciństwa o długich, gęstych włosach. Niestety, z biegiem czasu włosy, poddawane regularnym zabiegom, przyczyniającym się do ich osłabienia, stają się rzadsze i łamliwe. Wiele kobiet ma problem z zapuszczeniem włosów, ale przede wszystkim, coraz częściej doskwiera im ich nadmierne wypadanie. Jak przyspieszyć porost włosów? Czy szybszy porost włosów jest możliwy do osiągnięcia domowymi sposobami? Jaki preparat na porost włosów jest najbardziej skuteczny? Czy szampon na porost włosów może pomóc w osiągnięciu celu? Sprawdź, sposoby na porost włosów!

 • Witaminy na porost włosów - czyli co jeść, żeby zachwycać bujnymi włosami?


  Kobiety pragnące cieszyć się zachwycającymi, gęstymi włosami, zadają sobie jedno podstawowe pytanie - co przyspieszy porost włosów?  W poszukiwaniu odpowiedzi można natknąć się na bardzo wiele porad i środków, wykorzystywanych na różne sposoby. Wcierki, preparaty, kosmetyki, tabletki, pigułki, diety.
  Istnieje wiele różnych metod na porost włosów. Co jednak zrobić, by nasze starania stały się skuteczne? Jak przyspieszyć porost włosów? Czy witaminy na porost włosów są efektywne? A jeśli tak, to jakie? Poznaj sprawdzone sposoby na porost włosów.

Zostaw swoją opinię

DERCOS
NEOGENIC - innowacyjna kuracja stymulująca porost włosów
KURACJA STYMULUJĄCA WZROST NOWYCH WŁOSÓW VICHY DERCOS NEOGENIC

1 - Oceń produkt

2 - Oceń kryteria

Zapach
Konsystencja
Tolerancja
Skuteczność

3 - Czy zarekomendowałabyś ten produkt znajomemu?

4 - Czy otrzymałaś próbki tego produktu?

5 - Zostaw opinię

Waliduj