getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = PL Test : 'PL/'

OK

OKCancel

Thank you

Close
 • Szampon ENERGETYZUJĄCY - uzupełnienie zabiegów przeciwko wypadaniu włosów VICHY DERCOS
 • Szampon ENERGETYZUJĄCY - uzupełnienie zabiegów przeciwko wypadaniu włosów VICHY DERCOS

DERCOSDERCOS
Szampon energetyzujący wspierający kurację na wypadanie włosów

Mycie włosów - SZAMPON WZMACNIAJĄCY


Szampon ENERGETYZUJĄCY - uzupełnienie
Vichy Dercos Aminexil to pierwszy tak skuteczny szampon przeciwdziałający wypadaniu włosów. Innowacyjna formuła stymuluje porost. Wzmacnia włosy na całej długości i zapobiega ponownej ich utracie. Stanowi doskonałe uzupełnienie kuracji Aminexil, zapewniając spektakularne rezultaty.

Vichy Mag

 • Dieta na wypadanie włosów - sprawdź jak należy się odżywiać, by zapobiec wypadaniu włosów!

  Nadmierne wypadanie włosów to bardzo poważny problem nie tylko natury estetycznej, ale i zdrowotnej. Bagatelizowanie go może prowadzić nawet do całkowitego wyłysienia. Aby do tego nie dopuścić, warto lepiej przyjrzeć się swojemu dotychczasowemu sposobowi żywienia. Bowiem to właśnie niedobory witamin i minerałów są jedną z najczęstszych przyczyn przerzedzania się włosów. Sprawdź, jak powinna być zbilansowana dieta na wypadanie włosów!

 • Jakie są przyczyny wypadania włosów?

  To, że włosy wypadają, jest sprawą naturalną - to kwestia ludzkiej fizjonomii. Kiedy dzienne spada z głowy do 100 włosów nie musimy się niczym martwić. Jednak, gdy na szczotce znajdujemy coraz więcej pasem, wówczas powinniśmy się zastanowić, czy nie mamy problemu z nadmiernym wypadaniem włosów. A jego przyczyn może być wiele. Zobacz, jakie są najpowszechniejsze przyczyny wypadania włosów!

 • Jak wzmocnić włosy i paznokcie? Kilka sprawdzonych sposobów

  Wypadające i pozbawione witalności włosy oraz łamiące się i rozdwajające paznokcie - to najczęściej reakcja na brak odpowiednich substancji odżywczych w naszej diecie oraz stosowanych przez nas kosmetykach. Jednak może być to również efekt poważniejszych zmian zachodzących w naszym organizmie. Jak skutecznie wzmocnić włosy i paznokcie? Zobacz, jakie preparaty będą pomocne przy wzmacnianiu włosów i płytki paznokcia!

 • Dieta na włosy i paznokcie - czyli jak zdrowym żywieniem poprawić ich ogólną kondycję

  W celu wzmocnienia kondycji włosów i paznokci, zazwyczaj sięgamy po różnorodne specyfiki, preparaty czy też tabletki. Środki te mogą poprawić ich jakość, jednak nie tak skutecznie, jak prawidłowa dieta. Dowiedz się zatem, jak powinna wyglądać dieta na włosy i paznokcie, by cieszyć się ich zdrowiem!

Zostaw swoją opinię

DERCOS
Szampon energetyzujący wspierający kurację na wypadanie włosów
Szampon ENERGETYZUJĄCY - uzupełnienie zabiegów przeciwko wypadaniu włosów VICHY DERCOS

1 - Oceń produkt

2 - Oceń kryteria

Zapach
Konsystencja
Tolerancja
Skuteczność

3 - Czy zarekomendowałabyś ten produkt znajomemu?

4 - Czy otrzymałaś próbki tego produktu?

5 - Zostaw opinię

Waliduj