getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = PL Test : 'PL/'

OK

OKCancel

Thank you

Close
mediacachable:1
 • Densi-Solutions - Odżywka zwiększająca objętość włosów
 • Densi-Solutions - Odżywka zwiększająca objętość włosów
 • Densi-Solutions - Odżywka zwiększająca objętość włosów

DERCOSDensi-Solutions - Odżywka zwiększająca objętość włosówNowość

Pielęgnacja po myciu włosów - Odżywka zwiększająca gęstość włosów

ODŻYWKA DO WŁOSÓW
Regenerująca odżywka zwiększająca objętość włosów. Intensywnie wzmacnia włókna włosów, aby stały się one widocznie mocniejsze i grubsze już u samej nasady.
Przeznaczona dla osób o słabych, przerzedzających się włosach. Nawilża i poprawia jakość skóry głowy, pozostawiając włosy mocniejsze, gęstsze i zdrowiej wyglądające.

TYP WŁOSÓWWypadanie włosów
KIEDYKilka razy w tygodniu
BENEFITYStrengthens hair to increase hair resistance.

Vichy Mag

 • Czarnuszka na włosy - naturalne sposoby pielęgnacji włosów

  Czarnuszka, zwana także czarnym kminem lub kminem rzymskim, posiada niesamowite właściwości zdrowotne. Wydawać się może, że czarnuszka jest lekiem na wszelkie problemy. Ma działanie antybakteryjne, wspomaga leczenie cukrzycy, niszczy pasożyty, a nawet wspiera walkę z nowotworami. Dodatkowo, czarnuszka wpływa na poprawę kondycji włosów. Jeżeli masz suche włosy, zastanawiasz się jakie odżywianie włosów realnie wpłynie na poprawę Twojego wyglądu, zobacz jak wpływ ma czarnuszka na włosy!

 • Dieta na wypadanie włosów - sprawdź jak należy się odżywiać, by zapobiec wypadaniu włosów!

  Nadmierne wypadanie włosów to bardzo poważny problem nie tylko natury estetycznej, ale i zdrowotnej. Bagatelizowanie go może prowadzić nawet do całkowitego wyłysienia. Aby do tego nie dopuścić, warto lepiej przyjrzeć się swojemu dotychczasowemu sposobowi żywienia. Bowiem to właśnie niedobory witamin i minerałów są jedną z najczęstszych przyczyn przerzedzania się włosów. Sprawdź, jak powinna być zbilansowana dieta na wypadanie włosów!

 • Jakie są przyczyny wypadania włosów?

  To, że włosy wypadają, jest sprawą naturalną - to kwestia ludzkiej fizjonomii. Kiedy dzienne spada z głowy do 100 włosów nie musimy się niczym martwić. Jednak, gdy na szczotce znajdujemy coraz więcej pasem, wówczas powinniśmy się zastanowić, czy nie mamy problemu z nadmiernym wypadaniem włosów. A jego przyczyn może być wiele. Zobacz, jakie są najpowszechniejsze przyczyny wypadania włosów!

 • Brak witamin a wypadanie włosów - sprawdź jak wzmocnić swój organizm!

  Jaki ma związek brak witamin a wypadanie włosów? Znaczący! Witaminy i minerały są niezbędne, aby nasz organizm prawidłowo funkcjonował, w tym także, aby nasze włosy wyglądały zdrowo, były gładkie i lśniące. Dowiedz się brak, jakich witamin powoduje wypadanie włosów i jak w związku z tym powinieneś zmienić swoją codzienną dietę!

Zostaw swoją opinię

Densi-Solutions - Odżywka zwiększająca objętość włosów
Densi-Solutions - Odżywka zwiększająca objętość włosów

1 - Oceń produkt

2 - Oceń kryteria

Zapach
Konsystencja
Tolerancja
Skuteczność

3 - Czy zarekomendowałabyś ten produkt znajomemu?

4 - Czy otrzymałaś próbki tego produktu?

5 - Zostaw opinię

Waliduj