OK

OK Cancel

Thank you

Close

Dercos Neogenic

KURACJA STYMULUJĄCA
WZROST NOWYCH WŁOSÓW

POZNAJ OPINIE UŻYTKOWNIKÓW Z CAŁEGO ŚWIATA

STOSOWANIE

33

HISTORII PACJENTÓW

AURELIA, Polska

Produkt Derkos Neogenic jest wspanialym produktem,dobrze sie wchlania i aplikuje.Wlosy od razu zmieniaja swoj wyglad i sa mile w dotyku.Po wysuszeniu ladnie sie blyszcza i pachna.Wydaja sie mocniejsze i dobrze odzywione.

BARBARA, Polska

Neogenic jest produktem stworzonym dla mnie. Od początku uwiódł mnie zapachem i sposobem aplikacji. Masażer jest rewelacyjny i po zastosowaniu czuję jakby włosy już rosły. Przy okazji masażu czuję relaksację nie tylko skóry głowy ale i twarzy. Przyjemność potęguje skuteczność preparatu- moje włosy z każdym zastosowaniem stają się gęstsze i mocniejsze.

DOROTA, Polska

Kosmetyk bardzo przyjemny w aplikacji i skuteczny w działaniu, jestem z niego bardzo zadowolona i chciałabym kontynuować jego stosowanie.

christine, 45, Francja

Używam go regularnie, codziennie, ale czasami zapominam, ponieważ kuracja sprawia, że ​​włosy u nasady są przetłuszczone, a ja nie zawsze mam czas, aby rano umyć włosy.

Jean-Baptiste, 36, Francja

Nie jest łatwo włączyć stosowanie preparatu do mojej codziennej rutyny.
Stosowanie około godziny 23:00. Rano włosy wyglądają, jakby były mokre, co jest niedopuszczalne z punktu widzenia mojej działalności zawodowej, więc muszę myć włosy dwa razy częściej.

SIMON, 25, Francja

Dosyć łatwo jest mi włączyć stosowanie preparatu do codziennej rutyny.
Czas nakładania produktu i mokry wygląd włosów nie trwają zbyt długo

francoise, 56, Francja

Dosyć łatwo jest mi włączyć stosowanie preparatu do mojej codziennej rutyny.
Wolę stosować produkt na noc i umyć włosy następnego dnia rano. Może się mylę, ale wydaje mi się, że produkt jest w ten sposób skuteczniejszy. Poza tym preparat ma silny zapach

Francoise, 44, Francja

Wieczorem przed pójściem spać, przed zrobieniem demakijażu lub po zrobieniu demakijażu.

christine, 45, Francja

Nakładam preparat Neogenic wieczorem, zanim zasiądę do oglądania telewizji.

Arnaud, 32, Francja

Nakładam produkt tuż po tym, jak wezmę prysznic, po lekkim osuszeniu włosów ręcznikiem.

SIMON, 25, Francja

Używam go przed pójściem spać i pozostawiam do wyschnięcia podczas oglądania jakiegoś programu

francoise, 56, Francja

Używam go wieczorem, zanim zasiądę do oglądania telewizji lub czytania książki. Dobrze wcieram preparat w skórę głowy i daje to mojej fryzurze potargany wygląd, kiedy idę spać

FREDERIC, 43, Francja

każdego wieczora koło 20:00, aby produkt mógł wyschnąć, zanim pójdę spać

jean-claude, 70, Francja

bez problemów, preparat jest łatwy w stosowaniu

christian, 60, Francja

Przyzwyczajenie się do stosowania produktu wcale nie było trudne, ponieważ jego użycie nie jest w ogóle restrykcyjne. Stanowi część mojej codziennej rutyny.

SONIA, 59, Francja

Nakładam go wieczorem, siedząc przed telewizorem, a na koniec wykonuję masaż skóry głowy

DANIEL, 63, Francja

Wstaję wcześnie: o 6:00, a o 8:00 nakładam preparat. Czasami zabieram aplikator i fiolkę ze sobą, aby nałożyć preparat w biurze.

RENE, 66, Francja

TU CHODZI TYLKO O SIŁĘ WOLI: JEŚLI CHCESZ ZACHOWAĆ WŁOSY. JEST TO PIERWSZA RZECZ, JAKĄ ROBIĘ, PRZYGOTOWUJĄC SIĘ RANO DO WYJŚCIA. STAŁO SIĘ TO DLA MNIE NAWYKIEM, ROBIĘ TO, SŁUCHAJĄC RADIA

gilberte, 71, Francja

przed pójściem spać podczas oglądania telewizji.

Marie-Françoise, 65, Francja

Dla ludzi, którzy pracują, jego stosowanie musi być restrykcyjne! ... Jestem na emeryturze i jestem dobrze zorganizowana, więc to nie problem, nakładam go regularnie, mniej więcej o tej samej porze w ciągu dnia...

Olivier, 27, Francja

Kiedy już nauczysz się, jak to robić, jego nakładanie jest proste

Francoise, 44, Francja

Trochę trudno jest uruchomić pompkę.

Jean-Baptiste, 36, Francja

Jest dość rzadki, wieki trwa, zanim się go nałoży i wetrze w skórę. Nawet jeśli musiałbym przez to myć częściej włosy, wolałbym maść.

christine, 45, Francja

najtrudniejsze jest przebicie fiolki w aplikatorze. Później nakładanie jest proste, a preparat ładnie pachnie.

Christine, 40, Francja

Jeśli uda się nam otworzyć zamknięcie (2 kapsułki się nie otworzyły...), możliwość naciśnięcia na fioletowy dozownik jest bardzo praktyczna. Nie sądzę, aby masował on skórę głowy, ale przynajmniej preparat nie kapie wszędzie na około.

francoise, 56, Francja

czasami trudno jest przebić wkłady. Czasami włosy dostają mi się w końcówkę aplikatora....

jean-claude, 70, Francja

czasami trudno jest włożyć do środka małą butelkę i trzeba ją tam wepchnąć

christian, 60, Francja

praktyczny, skuteczny, prosty w użyciu.

SONIA, 59, Francja

Miałam problem z kroplomierzem w jednym pudełku, więc mój farmaceuta mi go wymienił.

RENE, 66, Francja

KOŃCÓWKA MASUJĄCA SKÓRĘ PODCZAS DOZOWANIA PRODUKTU TO BARDZO SPRYTNY POMYSŁ

Danielle, 67, Francja

Miałam trudności z przebiciem zamknięcia podczas wsuwania butelki do aplikatora, więc używam ostrego narzędzia i strząsam płyn bezpośrednio na skórę głowy - rezultat jest taki sam.

Eva, 29, Francja

bardzo łatwy do nakładania.

danièle, 57, Francja

trochę restrykcyjna kuracja, ale łatwa w stosowaniu.

SKUTECZNOŚĆ

117

HISTORII PACJENTÓW

EWELINA, Polska

niezastapiony!! widze wyrazna poprawe w gestosci i strukturze wlosa!!

TOBIASZ, Polska

Dercos Neogenic pomógł mi w walce z wypadającymi włosami, dzięki niemu moje włosy stały się gęstsze i mocniejsze, widzę także ze wyrastają mi nowe włoski. Moje samopoczucie się poprawiło-mając więcej włosów na głowie mam więcej pewności siebie

PRZEMYSŁAW, Polska

To faktycznie działa, używam dopiero dwa miesiące a moje głowa w miejscach przerzedzonych zaczyna porastać jasnymi włoskami które z dnia na dzień stają się coraz większe i bardziej widoczne i nie jest to jeden włosek tylko jest ich mnóstwo. Moja walka z łysieniem które jest widoczne w mojej rodzinie na każdej męskiej głowie po raz pierwszy zaiskrzyła nadzieją a nie kolejnym rozczarowaniem. Mam nadzieje że to przykład że warto szukać i walczyć. Oby Wasz sukces był moim sukcesem. Ale się rozpisałem. Dziekuje.

ANETA, Polska

Kuracja Vichy Z Dercos Neogenic jest dla moich włosów ratunkiem. Po zastosowanej kuracji stały się one mocniejsze i gęstsze oraz wypadają w mniejszej ilości. Moje cebulki włosów zostały obudzone ze snu do życia.

MAŁGORZATA, Polska

Co prawda Vichy Neogenic stosuję dopiero 3tydzień, lecz już widzę efekty. Moje włosy stały się mocniejsze, mniej wypadają, a przede wszystkim są bardziej gęste i mój koński ogon już nie jest taki cienki.

KATARZYNA, Polska

Dzięki Dercos Neogenic moje włosy zwiększyły swoją objętność, stały się gęściejsze, przestały wypadać, są łatwiejsze w stylizacji i układaniu.

NATALIA, Polska

Bardzo dobry produkt. Stosując go codziennie, po nie całym miesiącu mogę się cieszyć nowymi malutkimi włosami. Włosy stały się wyraźnie gęstsze, a o wypadaniu włosów mogę już zapomnieć. Żaden produkt tak skutecznie nie zadziałał na moje włosy i skórę głowy.

JUSTYNA, Polska

Produkt odpowiada moim potrzebom, daje wizualne efekty, na mojej głowie pojawiły się małe rosnące włosy, co jest dla mnie wielkim efektem terapii. Produkt w przeciwieństwie do innych firm naprawdę działa, przywraca nadzieję i dobre samopoczucie na poprawę stanu włosów. Jestem bardzo zadowolona z terapii, chciałabym ją powtórzyć!

ANNA, Polska

Doskonały. Skuteczny. Niezawodny. To jakośc i skuteczność. Dzięki niemu moje włosy stały się mocniejsze, a podczas mycia pod palcami czuję delikatny meszek. Widzę tez maleńkie włosy, które pojawiły się przy czole i z boków głowy.

KATARZYNA, Polska

Gęstosc moich wlosów poprawiła się znacznie, widzę dużą poprawę.

MAGDALENA, Polska

Widoczny efekt, znaczacy wzrost nowych włosów i to po krotkim okresie stosowania.

KATARZYNA, Polska

Fantastyczny produkt, moje włosy są piękne, błyszczące. Promienieją na całej długości. Mój Mąż jest nimi zachwycony.

KATARZYNA, Polska

Rewelacyjny, super skuteczny, chyba nigdy nie przestanę go stosować.

EMILIA, Polska

Świetny, wyraźnie polepszył stan moich włosów. Próbowałam już wszystkiego, tylko on spełnił moje wymagania.

MAGDALENA, Polska

Po 3 tyg. stosowaniu Dercos Neogenic włosy stały się gęstsze i lśniące. Jest to produkt, który polecam wszystkim znajomym.

BARBARA, Polska

Produkt spełnia moje oczekiwania w 100%, moje włosy nabieraja gęstości

LARYSA, Polska

Od czasu używania Decos Neogenic moje włosy się wzmocniły na tyle, że zaczęłam je po wielu latach zapuszczać. Bardzo znacząco zmniejszyło się ich wypadanie, cebulki są mocniejsze i jest coraz więcej nowych włosów.

KATARZYNA, Polska

Produkt jest nieoceniony. Po długich poszukiwaniach odkryłam swój kosmetyk. Moje włosy stały się gęste i są piękne. Stąły sie moim atutem. Jestem pozytywnie zaskoczona nową innowacją kosmetyku. Moje włosy stają sie coraz piękniejsze, a ja jestem szczęśliwa.

SYLWIA, Polska

Po kuracji Dercos Neogenic moje włosy wyraźnie się wzmocniły i zagęściły, co zauważyła również moja fryzjerka, a co najważniejsze włosy w końcu przestały mi wypadać. Jestem pewna, że kurację Dercos Neogenic za jakiś czas znów powtórzę, aby moje włosy były cały czas w tak dobrej kondycji.

Arnaud, 32, Francja

Produkt został mi polecony, gdy używałem poprzedniego produktu przeciwko wypadaniu włosów Vichy (Dercos Aminexil). Powiedziano mi, że Neogenic jest skuteczniejszy.

francoise, 56, Francja

Problem łysienia mam od kilku lat. Wskaźnik udanych kuracji i poważne badania przekonały mnie do zastosowania preparatu Neogenic.

christian, 60, Francja

Wierzę w produkty Vichy i nie żałuję. Widzę znaczącą poprawę w zakresie moich przerzedzonych włosów i jestem tym zachwycony. To nie są halucynacje, to prawda. Dobra robota!

SONIA, 59, Francja

FAKT, ŻE JEST TO INNOWACJA NA SKALĘ ŚWIATOWĄ. Pragnienie posiadania większej ilości włosów, szczególnie w niektórych obszarach.

Olivier, 27, Francja

Od początku stosowania Neogenic moje włosy stały się grubsze i są pełniejsze.

christine, 45, Francja

Od początku stosowania Neogenic moje włosy stały się grubsze, mocniejsze i mniej wypadają.

Arnaud, 32, Francja

Od początku stosowania Neogenic moje włosy zaczęły odrastać z dnia na dzień.

francoise, 56, Francja

moje włosy są nieco mocniejsze...

FREDERIC, 43, Francja

moje włosy są grubsze, pełniejsze i mocniejsze

christian, 60, Francja

moje włosy wyglądają bardziej reprezentacyjnie, moja fryzura jest atrakcyjniejsza – nie muszę jej już ukrywać pod czapką lub kapeluszem. Myślę, że jest z siebie dumna!

patricl, 64, Francja

Moje włosy pokrywają większy obszar skóry głowy i jest ich więcej

SONIA, 59, Francja

moje włosy stały się pełniejsze i mocniejsze

hélène, 64, Francja

moje włosy są bardziej odporne

RENE, 66, Francja

PO KAŻDYM MYCIU MOJE WŁOSY SĄ LŻEJSZE I MAJĄ WIĘKSZĄ OBJĘTOŚĆ

Danielle, 67, Francja

moje włosy lepiej się układają i są pełniejsze.

danièle, 57, Francja

mój fryzjer zauważył, że sporo z nich odrosło

gilberte, 71, Francja

struktura fryzury jest lepsza

gilles, 47, Francja

moje włosy są nieco pełniejsze

Mathias, 34, Francja

moje włosy są pełniejsze.

Marie-Françoise, 65, Francja

Od początku stosowania Neogenic moje włosy odzyskały witalność i mają większą objętość.

Francoise, 44, Francja

Jeszcze nie czuć, że stan moich włosów się poprawia, ale tracę mniej włosów.

christine, 45, Francja

Moje włosy wydają się teraz mocniejsze, bardziej błyszczące, są miękkie i zdrowsze - to cudowne.

Christine, 40, Francja

Moje włosy pokrywają obecnie większą część łysiny, chociaż jeśli zapomnę użyć preparatu, następnego dnia włosy stają się matowe. Nie sądzę, aby połysk był tylko na powierzchni.

jean-claude, 70, Francja

wciąż czekam na odrastanie włosów.

SONIA, 59, Francja

Moje włosy wydają się mocniejsze, ale nie są tak błyszczące.

DANIEL, 63, Francja

Moje włosy wydają się mocniejsze.

hélène, 64, Francja

Moje włosy wydają się mniej delikatne.

Danielle, 67, Francja

Moje włosy wydają się zregenerowane, łatwiejsze do modelowania.

Eva, 29, Francja

Moje włosy dają świetne wrażenie: są lekkie i przyjemne w dotyku.

gilberte, 71, Francja

Moje włosy dają dobre wrażenie, ale nie nastąpił jeszcze porost włosów.

gilles, 47, Francja

Wydaje się, że moje włosy są mniej samotne.

Marie-Françoise, 65, Francja

Moje włosy wydają się teraz mocniejsze, lepiej reagują.

Olivier, 27, Francja

Wydaje mi się, że moje włosy są gęstsze. Może to dlatego, że są grubsze?

Jean-Baptiste, 36, Francja

Zauważyłem nowe, małe, drobne włoski, które zdają się pomagać w zagęszczeniu włosów na mojej głowie. Wygląda na to, że spełnia się obietnica z reklamy o poroście nowych włosów. Ale mam wiele wątpliwości: czy powinienem kontynuować, czy nie, czy powinienem stosować inną kurację, czy trzymać się tej?

christine, 45, Francja

Zauważyłam mniej włosów na szczotce, na mojej skórze głowy jest mniej łysych plam.

Arnaud, 32, Francja

Na łysych plamach jest teraz nieco więcej włosów i wydaje mi się, że tracę mniej włosów.

Christine, 40, Francja

Zauważyłam, że moje włosy są coraz grubsze, a na głowie odrastają małe drobne włoski (ale problem polega na tym, czy pozostaną one na głowie i czy będą one mocne i zdrowe) – więc włosy na głowie wydają się pełniejsze i bardziej błyszczące.

SIMON, 25, Francja

Mam wrażenie, jakby włosy były gęstsze, ale tak bardzo chcę w to wierzyć, że nie wiem, czy sobie tylko tego nie wyobrażam. Zrobiłem więc sobie zdjęcie „przed” i porównam je z efektem po kuracji:)

francoise, 56, Francja

Zauważyłam mniejszą utratę włosów. I bardzo nieznaczne ich odrastanie

FREDERIC, 43, Francja

Zauważam ogólną poprawę stanu moich włosów, ale nadal widać łysinę

christian, 60, Francja

Daję preparatowi 16 punktów na 20

patricl, 64, Francja

grubsze, pełniejsze włosy, lepsze pokrycie skóry głowy

DANIEL, 63, Francja

Zauważyłem częściowe odrastanie włosów w okolicy, gdzie nie było włosów.

hélène, 64, Francja

Zauważyłam, że utrata włosów jest wolniejsza

RENE, 66, Francja

Zauważyłem, że utrata włosów jest wolniejsza, ale nie zauważyłem, żeby włosy odrastały i nie jestem całkiem łysy

Danielle, 67, Francja

Moje włosy łatwiej się układają i używam mniej lakieru.

danièle, 57, Francja

Może trochę więcej objętości, ale nie jestem pewna,

gilles, 47, Francja

Zauważyłem pewne pokrycie skóry głowy, grubsze włosy

Mathias, 34, Francja

Moja skóra głowy jest zdrowsza, moje włosy są zdrowsze. Myślę, że są grubsze. W każdym razie jest różnica

Marie-Françoise, 65, Francja

Moje włosy są zrewitalizowane, mają większą objętość, są według mnie nieco mniej cienkie. Ale co najważniejsze, już nie wypadają!!!

SIMON, 25, Francja

Trochę bardziej skuteczny w porównaniu do innych produktów, pod względem gęstości i nie powoduje, że swędzi mnie głowa!

FREDERIC, 43, Francja

Dużo skuteczniejszy niż inne produkty: znaczący wpływ na gęstość.

SONIA, 59, Francja

Dużo skuteczniejszy niż inne produkty: moje włosy są zagęszczone i mocniejsze

RENE, 66, Francja

NIE ZNAJDUJĘ AŻ TYLU WŁOSÓW NA SZCZOTCE

gilles, 47, Francja

Trochę skuteczniejszy w porównaniu do innych produktów: gęstsze włosy, mniej łysych plam

Marie-Françoise, 65, Francja

Moje włosy już nie wypadają. W przypadku innych produktów okazywało się, że traciłam więcej włosów, ponieważ wcierałam preparaty w skórę.

Monika C.-C., POLSKA

Często rozjaśniam włosy, dlatego są bardzo słabe. Tracę mnóstwo włosów przy każdym myciu. Od kiedy zaczęłam stosować ampułki Dercos Neogenic, zauważyłam na swojej głowie mnóstwo króciusieńkich, odrośniętych nowych włosów. To działa! Włosy zaczęły odrastać! Myślę, że niebawem na mojej głowie będę miała burzę włosów. Gorąco polecam wszystkim, którzy mają taki sam problem jak ja.

Katarzyna J., POLSKA

Produkt jest łatwy w aplikacji, nie podrażnia skóry głowy, ma przyjemny zapach. Zanim zaczęłam używać produktu, miałam problem z nadmiernym wypadaniem włosów. Po pewnym czasie stosowania produktu włosy przestały wypadać, stały się bardziej lśniące, a co najbardziej cieszy widoczne stały się małe odrosty. Z czasem zauważyłam ich coraz więcej, jestem bardzo zadowolona z produktu i polecam go swoim znajomym.

Maja S., POLSKA

Jestem zachwycona! Nie spodziewałam się takich rezultatów! Wydaje mi się, że włosów jest więcej, a na pewno są one mocniejsze. Przyjemnie też jest widzieć, że nie zostaje mi już ich tak wiele na grzebieniu! Nie opuszczają już mnie także podczas mycia głowy ;)

Javier, 50-60, Hiszpania

Bez wątpienia najlepsza kuracja do włosów Neogenic w historii. Jak dla mnie jest to kuracja o doskonałych, bezkonkurencyjnych rezultatach.

Rafa, 40-50, Hiszpania

Jestem więcej niż zadowolony z wyników i opowiadam o tej kuracji każdemu, kto zaczyna łysieć. Na ten cel przeznaczyłem nawet osobne pudełko.

Maria, 40-50, Hiszpania

Jestem zadowolona z rezultatu. I polecam go moim znajomym i rodzinie

Julio, 60, Hiszpania

Kuracja jest niesamowicie skuteczna, powinniście ją reklamować, skupiając się bardziej na materiałach graficznych i opisywać je, aby przyciągnąć uwagę większej liczby osób i wstrząsnąć nimi, mówiąc, że koniec końców skala, z jaką następuje porost włosów, to cud.

Ericka, 28, Francja

Sprawia, że jestem szczęśliwsza, jestem zadowolona, układam włosy, tak jak chcę i nie muszę aż tyle ukrywać.

Ericka, 28, Francja

Utrata włosów u mnie była bardzo mała, więc nie wiem, czy produkt zatrzymał wypadanie włosów lub pobudził ich odrastanie, ale skóra głowy z przodu ma znacznie mniej łysych placków, wygląda to zupełnie inaczej niż wcześniej.

Raphael, 24, Francja

Uważam, że moje włosy są nieco grubsze.

Raphael, 24, Francja

Włosy stały się grubsze, czuję to, kiedy ich dotykam i widzę to w lustrze. To poprawa w porównaniu do stanu, od jakiego zacząłem, kiedy moje włosy były cienkie.

Raphael, 24, Francja

Nie sądzę, aby odrastały bardzo na skroniach: jest to trochę rozczarowujące, że wszystko wygląda tak samo, ale będę czekać i zobaczę, może jest jeszcze za wcześnie, 3 miesiące to nie jest zbyt długo.

Raphael, 24, Francja

Przy stosowaniu Neogenic nie ma widocznej zmiany, jeśli chodzi o połysk, zmianę widzę raczej w odniesieniu do grubości: Mówię sobie, że to działa, że być może ​​włosy odrastają. Dopingujący jest fakt, że rosną nowe włosy, czuję gęstość, której nie czułem nigdy wcześniej: Czuję to, kiedy dotykam moich włosów, czuję, że fryzura jest pełniejsza, a włosy nie są takie cienkie.

Ericka, 28, Francja

Wcześniej, kiedy czesałam włosy, znajdowałam wiele włosów na ziemi lub w umywalce - było to nawet powodem kłótni z moim mężem.

Ericka, 28, Francja

Trochę narzekałam, ponieważ preparat jest drogi, ale okazał się wart swojej ceny.

Sébastien, 29, Francja

Ten produkt ocalił mi życie.

Sébastien, 29, Francja

Prawdziwą zaletą jest fakt, że włosy odrastają i że są grubsze - to ważne

Isabelle, 50, Francja

Zrobiło to dobrze moim włosom, mają one lepszą strukturę, są zrewitalizowane, mocniejsze i mniej wypadają – to są główne elementy.

Isabelle, 50, Francja

Wypróbowałam preparat i gdyby był nieskuteczny, nie kupiłabym go ponownie, ponieważ jest drogi. Ale mimo wszystko przyniósł efekty.

olivier, 40, Francja

Nigdy nie widziałem produktu, który sprawia, że ​​włosy odrastają. Zwykle ulotka mówi, że preparat zatrzymuje wypadanie włosów i to wszystko

Jean-Baptiste, 36, Francja

Bardzo skuteczny.

christine, 45, Francja

Bardzo skuteczny.

Arnaud, 32, Francja

Dość skuteczny.

Christine, 40, Francja

Bardzo skuteczny.

christian, 60, Francja

Dość skuteczny.

patricl, 64, Francja

Bardzo skuteczny.

DANIEL, 63, Francja

Bardzo skuteczny.

Danielle, 67, Francja

Dość skuteczny.

danièle, 57, Francja

Bardzo skuteczny.

Mathias, 34, Francja

Dość skuteczny.

SIMON, 25, Francja

Nie skończyłem jeszcze tego cyklu kuracji, ale czekam na to, co usłyszę od innych. Uważam jednak, że trzeba na to więcej czasu i nie spodziewam się żadnych cudów.

christian, 60, Francja

Moje włosy potrzebują, aby trwało to w nieskończoność

Danielle, 67, Francja

Moje włosy potrzebują nowych pudełek, aby kontynuować terapię. Jest to bardzo zachęcające.

Olivier, 27, Francja

Dużo skuteczniejszy niż inne produkty przeciwko wypadaniu włosów:
Zauważyłem widoczne rezultaty, a używam produktu dopiero od miesiąca.

christian, 60, Francja

Zauważyłem prawdziwą poprawę, widoczną dosyć wcześnie.

Małgorzata B., POLSKA

Moje włosy zaczęły bardzo wypadać, gdy nie tylko spadła i tak za niska odporność organizmu, ale też doszedł ogromny stres. Zaczęłam wtedy szukać pomocy i tak natknęłam się na Neogenic. Różnicę zauważyłam po 13 użyciu i zachwyciłam się. Moje włosy nabrały gęstości, zdrowszego wyglądu. Bardzo też poprawił się mój nastrój: mniej płaczu a więcej uśmiechu. Z przyjemnością patrzę w lustro, układając fryzury. Cieszę się, że Vichy opracowało tak doskonale skuteczny produkt.

Magda Ł., POLSKA

Na razie jestem w pozytywnym szoku. Po 14 dniach stosowania włosy przestały mi wypadać garściami. Wypada ich o wiele mniej, czasami bywają dni, że kilka z rana przy czesaniu i później nic. Poza tym włosy stały się bardziej wzmocnione, błyszczące. Rewelacja. Walczę z wypadaniem włosów już ponad rok, ale jesienią 2012 wypadanie osiągnęło apogeum.... Pochłaniałam tabletki na wzmocnienie, ale bez efektu. Na razie Neogenic powoduje, że jestem szczęśliwa. W końcu znalazłam produkt, którego szukałam.

Marcin P., POLSKA

Produkt spełnił moje oczekiwania w 100%. Po zastosowaniu (po około 7 dniach), zauważyłem, że włosy mniej wypadają, stały się gęstsze i bardziej lśniące. Uważam, że mogę go polecić każdemu, kto boryka się z problemami z włosami.

Brutus de Vs, Włochy

Wypróbowałem ten produkt i to działa, można zobaczyć wyniki po 3 miesiącach

Ericka, 28, Francja

Jeśli chodzi o to, jak produkt działa, po 3 miesiącach można zobaczyć wyniki. Trzeba odczekać od czterech do sześciu tygodni

Ericka, 28, Francja

Zrobiłam zdjęcie po mniej więcej trzech i pół - czterech miesiącach stosowania: moja skóra głowy była mniej widoczna, rosło więcej maleńkich włosków

olivier, 40, Francja

Po 15 dniach zauważyłem, że moje włosy są grubsze, powiedziałem sobie, że to zaczyna działać, preparat działa.

FORMUŁA

28

HISTORII PACJENTÓW

IWONA, Polska

Moje włosy nie należą do bujnych, zawsze miałam z nimi problem. Wypróbowałam już chyba wszystkie możliwe kuracje, te z aptek jak również domowe. Straciłam nadzieję że kiedykolwiek będę zadowolona z wyglądu moich włosów. Aż któregoś pięknego dnia zobaczyłam reklamę Dercos Neogenic, skuszona innowacyjną formułą postanowiłam wypróbować to cudeńko. Włosy po użyciu są miękkie w dotyku, gładkie i błyszczące, mam wrażenie że mocniej trzymają się głowy. Jeśli chodzi o wzrost nowych włosów zauważyłam pomiędzy moimi długimi pasmami sporo kiełkujących, króciutkich i delikatnych włosków. Wierzę że po dłuższym stosowaniu staną się mocne i lśniące jak reszta :) Polecam wszystkim, którzy nie są zadowoleni z objętości swojej fryzury, naprawdę warto!

DOROTA, Polska

Zaskakująco szybko zauważyłam nowe włoski w duzej ilości w miejscach,gdzie były przerzedzone,przyjemnie rozgrzewa skórę ,ładnie pachnie,ale najważniejsze,że działa!Używam regularnie co 2-gi dzień od 3 miesięcy,jestem b. zadowolona

MALGORZATA, Polska

Bardzo mi odpowiada pod względem konsystencji doskonale się rozprowadza, już po kilku razach włosy jakby odżyły i stały się gęstrze

DJGZ, 33, Włochy

Decyzja o wyborze Neogenic była spowodowana faktem, że chcę stosować kosmetyki, a nie leki, czyli środki, które nie byłyby zbyt inwazyjne w stosunku do mojego ciała… leki zawsze mnie nieco przerażały!

Ericka, 28, Francja

Niedrażniący, niechemiczny.

Sébastien, 29, Francja

Mam przyjaciółkę, która ma problem z łysieniem, sądzę, że jej o tym powiem.

Isabelle, 50, Francja

Ten produkt ma specyficzne właściwości: kiedy czujesz, że twoje włosy tracą objętość i zaczynają się męczyć oraz wypadać.

Isabelle, 50, Francja

Produkt nie jest przeznaczony dla osób łysych, ale dla osób, których włosy zaczęły wypadać.

olivier, 40, Francja

Jest on przeznaczony dla osób o przerzedzających się włosach, a nie dla osób, które są łyse – dla nich jest za późno, ponieważ w cebulkach nie ma już włosów, a w skórze głowy nie ma już pracujących cebulek, wszystko jest martwe.

olivier, 40, Francja

W przypadku przerzedzających się włosów, aby skóra głowy przestała być widoczna, należy rozpocząć kurację, gdy tylko rozpoczną się problemy. Im szybciej, tym lepiej.

olivier, 40, Francja

Trzeba zacząć koło trzydziestki, w wieku, kiedy mężczyźni zaczynają tracić włosy.

charlotte, 27, Francja

Produkt ten służy do zwiększania gęstości włosów, sprawiając, że włosy zaczynają rosnąć w cebulkach, które były tak jakby uśpione oraz zagęszczając przerzedzające się włosy.

Francoise, 44, Francja

Bardzo przyjemna konsystencja. Łatwy do wmasowania. Jest orzeźwiający.

Jean-Baptiste, 36, Francja

Nieprzyjemna konsystencja. Zbyt rzadka, trudna do wcierania, wieki trwa, zanim głowa wyschnie.

christine, 45, Francja

Bardzo przyjemna konsystencja. Zapach, wrażenie świeżości na palcach, moje włosy wyglądają jak mokre. Z drugiej strony następnego dnia moje włosy nie zawsze wyglądają dobrze, wyglądają na nieco przetłuszczone.

christophe, 42, Francja

Całkiem przyjemna konsystencja. Szukałem rezultatów, a nie łatwości użytkowania.

Arnaud, 32, Francja

Całkiem przyjemna konsystencja.
Produkt nie przykleja mi się do palców i nie zostawia plam.

Christine, 40, Francja

Całkiem przyjemna konsystencja.
Jest rzadka, ale mi to nie przeszkadza. Problemem jest to, że moje włosy są mokre, a ja po jego zastosowaniu wyglądam okropnie. Jedyne co można zrobić później, to iść spać…

SIMON, 25, Francja

Całkiem przyjemna konsystencja. Trochę mi potem chłodno w głowę i mam dziwne uczucie na palcach, ale włosy są później piękne i miękkie

FREDERIC, 43, Francja

wrażenie chłodzenia. Zapach jest trochę dziwny. Produkt jest obojętny w dotyku, bez nieprzyjemnego zapachu, ale sprawia, że ​​moje włosy wyglądają na przetłuszczone

christian, 60, Francja

Całkiem przyjemna konsystencja. Można poznać, co to jest, po jego przyjemnym zapachu.

DANIEL, 63, Francja

Całkiem przyjemna konsystencja. Produkt jest nietłusty, ale ma dość silny zapach

hélène, 64, Francja

Całkiem przyjemna konsystencja. Zostawia mniej pozostałości niż inne produkty

RENE, 66, Francja

Całkiem przyjemna konsystencja.
PRODUKT SZYBKO WYSYCHA. NIE JEST TŁUSTY, A ZAPACH NIE JEST NIEPRZYJEMNY.

Danielle, 67, Francja

Całkiem przyjemna konsystencja.
Nie mam zbyt konkretnych komentarzy, trzeba po prostu dobrze umyć ręce po nałożeniu.

danièle, 57, Francja

Bardzo przyjemna konsystencja, nietłusta i nieklejąca się, szybko wysycha

gilberte, 71, Francja

Całkiem przyjemna konsystencja, nieklejąca się.

Mathias, 34, Francja

Całkiem przyjemna konsystencja.
Uwielbiam ten zapach. Ale zawsze myję ręce po nałożeniu, ponieważ preparat się klei.