SkinConsultCoachingVersion = V3 SCAI_PreSubscription = 1

Menocoach

Twój 4-tygodniowy program coachingowy, stworzony wspólnie z multidyscyplinarnym zespołem ekspertów, aby wspierać Cię w okresie menopauzy. Uzyskaj poprawę stanu skóry i dobre samopoczucie.

Rozpoczynamy zapisy do naszych programów MenoCoach. Bądź pierwszą, która zostanie powiadomiona, gdy tylko Programy będą dostępne.

SKINCONSULTAI Coaching Vichy laboratoires

Welcome

Vichy laboratoires SKINCONSULTAI Coaching

KAŻDEGO TYGODNIA NASI EKSPERCI POMOGĄ CI ZROZUMIEĆ SKUTKI ZMIAN HORMONALNYCH W OKRESIE OKOŁOMENOPAUZALNYM

Dowiedz się od ekspertów, takich jak dermatolog, ginekolog czy dietetyk, jak radzić sobie z menopauzą i towarzyszącymi jej objawami.

NASZA OBIETNICA

4 TYGODNIE NA WPROWADZENIE NOWYCH NAWYKÓW, ABY STAWIĆ CZOŁA MENOPAUZIE Z PEWNOŚCIĄ SIEBIE

Nasze 4-tygodniowe programy zostały opracowane w taki sposób, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć zmiany zachodzące na różnych etapach menopauzy ze szczególnym uwzględnieniem zmian widocznych na skórze. Z pomocą 7 wiodących ekspertów, w każdym tygodniu zajmiesz się głównymi potrzebami skóry, zrozumiesz skutki zmian hormonalnych oraz wprowadzisz w codzienną praktykę nowe nawyki. Naszym celem jest pomóc Ci wyglądać i czuć się dobrze podczas menopauzy!

POZNAJ NASZYCH EKSPERTÓW

Program MenoCoach został stworzony wspólnie z 7 wiodącymi, multidyscyplinarnymi ekspertami, aby pomóc Ci jak najlepiej przygotować się do menopauzy. Dzięki naszym ekspertom – od dermatolog Dr Beecker po internistkę i ekspertkę w dziedzinie menopauzy Dr Shapiro –  znajdziesz tu porady dotyczące różnych zagadnień. Ale to nie wszystko! MenoCoach to również wskazówki dotyczące tego, jak radzić sobie z menopauzą.

Frédérique
Labatut

Dyrektorka naukowa Vichy Laboratoires

Dr Jennifer Beecker

Dermatolożka

DR MARLA 
SHAPIRO

Internistka, ekspertka w dziedzinie menopauzy 

DR THIERRY
HAAG

Ginekolog

DR VERONICA
DI NARDO

Biolożka, dietetyczka

Aurelia del Sol

Instruktorka jogi twarzy

DELPHINE GOICHON

WIZAŻYSTKA