SkinConsultCoachingVersion = V3 SCAI_PreSubscription = 0

Menocoach

Twój 4-tygodniowy program coachingowy, stworzony wspólnie z multidyscyplinarnym zespołem ekspertów, aby wspierać Cię w okresie menopauzy. Uzyskaj poprawę stanu skóry i dobre samopoczucie.

ZDROWIE TO PODSTAWA. ZACZNIJ OD SKÓRY.

SKINCONSULTAI Coaching Vichy laboratoires

Witamy

Vichy laboratoires SKINCONSULTAI Coaching

KAŻDEGO TYGODNIA NASI EKSPERCI POMOGĄ CI ZROZUMIEĆ SKUTKI ZMIAN HORMONALNYCH W OKRESIE OKOŁOMENOPAUZALNYM

Dowiedz się od ekspertów, takich jak dermatolog, ginekolog czy dietetyk, jak radzić sobie z menopauzą i towarzyszącymi jej objawami.

NASZA OBIETNICA

4 TYGODNIE NA WPROWADZENIE NOWYCH NAWYKÓW, ABY STAWIĆ CZOŁA MENOPAUZIE Z PEWNOŚCIĄ SIEBIE

Nasze 4-tygodniowe programy zostały opracowane w taki sposób, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć zmiany zachodzące na różnych etapach menopauzy ze szczególnym uwzględnieniem zmian widocznych na skórze. Z pomocą 7 wiodących ekspertów, w każdym tygodniu zajmiesz się głównymi potrzebami skóry, zrozumiesz skutki zmian hormonalnych oraz wprowadzisz w codzienną praktykę nowe nawyki. Naszym celem jest pomóc Ci wyglądać i czuć się dobrze podczas menopauzy!

POZNAJ NASZYCH EKSPERTÓW

Program MenoCoach został stworzony wspólnie z 7 wiodącymi, multidyscyplinarnymi ekspertami, aby pomóc Ci jak najlepiej przygotować się do menopauzy. Dzięki naszym ekspertom – od dermatolog Dr Beecker po internistkę i ekspertkę w dziedzinie menopauzy Dr Shapiro –  znajdziesz tu porady dotyczące różnych zagadnień. Ale to nie wszystko! MenoCoach to również wskazówki dotyczące tego, jak radzić sobie z menopauzą.

Frédérique
Labatut

Dyrektorka naukowa Vichy Laboratoires

Dr Jennifer Beecker

Dermatolożka

DR MARLA 
SHAPIRO

Internistka, ekspertka w dziedzinie menopauzy 

DR THIERRY
HAAG

Ginekolog

DR VERONICA
DI NARDO

Biolożka, dietetyczka

Aurelia del Sol

Instruktorka jogi twarzy