OK

OK Cancel

Thank you

Close

Jak najlepiej stosować wodę termalną Vichy?

Poznaj optymalną technikę stosowania wody termalnej Vichy, aby wzmocnić skórę i przynieść jej ukojenie.

Jak najlepiej stosować wodę termalną Vichy?

Woda mineralna to nie tylko sposób na świetne orzeźwienie w trakcie upałów. Stanowi ważną część pielęgnacji skóry. Spryskiwanie skóry Wodą Termalną Vichy wzmacnia ją i wydobywa jej naturalne piękno. Oto poszczególne etapy procedury remineralizacji praktykowane w Instytucje Vichy.

1. Obfita mgiełka

Stosuj wodę termalną Vichy rano, przed nałożeniem dziennych preparatów do pielęgnacji skóry twarzy, oraz wieczorem, po usunięciu makijażu, na doskonale oczyszczoną skórę. Spryskuj obficie.
Spryskiwać należy "na krzyż" - na poziomie czoła.

  • Zacznij od prawej strony szczęki do wysokości ponad lewą brwią.
  • Spryskaj czoło od lewej do prawej strony.
  • Przejdź w dół, do lewej strony szczęki.

Woda termalna - aplikacja 1

2. Delikatne osuszenie skóry

Zbierz nadmiar wody termalnej Vichy, delikatnie poklepując skórę chusteczką. Po usunięciu wody skóra pozostanie wilgotna – ale to całkowicie normalne! Następnie nałóż swoje produkty do pielęgnacji na dzień lub na noc, a ich substancje aktywne w połączeniu z minerałami zawartymi w wodzie zadziałają skuteczniej, wzmacniając Twoją skórę przeciwko szkodliwym czynnikom otoczenia.

Woda termalna - aplikacja 2

3. Kojący masaż twarzy

Ponieważ pielęgnacja twarzy powinna również uwzględniać dobre samopoczucie, eksperci Instytutu Vichy zalecają kojący masaż, idealny dla wrażliwej skóry. Nosi on nazwę "skóra do skóry" i wykonuje się go bardzo zimnymi dłońmi. Włóż dłonie na chwilę pod zimną wodę, wysusz i szybkim ruchem przyłóż do policzków i czoła, wygładzając skórę na zewnątrz.

Woda termalna - aplikacja 3

go to top