OK

OK Cancel

Thank you

Close

Menopauza: punkt zwrotny, wymagający zadbania o siebie i pogody ducha

Wraz z pojawieniem się menopauzy zmiany hormonalne mogą wywierać wpływ na Twoje dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne, w tym także na skórę. W tym punkcie zwrotnym Twojego życia zadbaj o siebie na nowo – i spójrz w przyszłość z optymizmem, pogodą ducha i pewnością siebie.

Zbliżanie się menopauzy może sprawiać wrażenie docierania do punktu zwrotnego. Pierwsze oznaki są często dosyć oczywiste: zmiany hormonalne wiążące się z menopauzą mogą być przyczyną nocnych potów i "uderzeń gorąca", które zaburzają sen, powodują wahania nastrojów i prowadzą do uczucia zmęczenia. Zachodzą również zauważalne zmiany w skórze, m.in. zwiększona suchość i utrata gęstości. Widoczne oznaki starzenia, takie jak utrata gęstości, również stają się bardziej dostrzegalne w okresie zmian hormonalnych.

Jest to szczególny okres Twojego życia, który może negatywnie wpłynąć na Twoje samopoczucie fizyczne, emocjonalne i psychiczne. Stanowi też jednak nowy początek – który należy powitać z pewnością siebie i spokojem ducha. Wiadomo przecież, że "50 to nowe 30". To czas, aby spoglądać w przyszłość z wdzięcznością i ufnością, na pierwszym miejscu stawiając dbałość o siebie. Odnosi się to również do zmiany zabiegów pielęgnacyjnych zapobiegających starzeniu się skóry.

Innowacyjne kosmetyki zastępcze: przełom nowej generacji w pielęgnacji skóry u osób w wieku powyżej 50 lat

Neovadiol od ponad 15 lat odpowiada na szczególne potrzeby zmieniającej się skóry, wprowadzając produkty do pielęgnacji skóry przeciwdziałające oznakom starzenia oparte na intensywnych badaniach naukowych dotyczących takiej problematyki, jak utrata gęstości skóry, suchość i szorstkość skóry u kobiet w wieku powyżej 50 lat. Dziś trwa prawdziwa rewolucja zapoczątkowana stworzeniem kompleksu uzupełniającego do pielęgnacji skóry Neovadiol: przełomowego produktu, który zmienia Twoją skórę na wielu poziomach, przywracając jej młodość, energię, miękkość i promienność.

Rewolucyjny nowy kompleks Neovadiol zawiera 4 składniki aktywne, które wspólnie przywracają gęstość, objętość, promienność i młodość skórze w trakcie menopauzy. Stężenie Pro-Xylane zwiększono dziesięciokrotnie, do 3%, aby wzmocnić skuteczność pielęgnacji przeciwko starzeniu. Pro-Xylane w zauważalny sposób pozwala skórze odzyskać gęstość, wygładza ją, redukuje zmarszczki, plamy starcze i przebarwienia. Twoja skóra od razu wydaje się młodsza, odświeżona, bardziej napięta i gładsza. Świeży kwiatowy zapach, łączący nuty jabłoni, zielonej herbaty, irysów i jaśminu z głębokim aromatem piżma i fiołków wywołuje pogodę ducha i uspokaja – podczas gdy konsystencja Neovadiolu pozostawia Twoją skórę świeżą i chłodną, a mimo to odżywioną.

Zespół Vichy

go to top