OK

OKCancel

Thank you

Close
mediacachable:1

Menopauza: punkt zwrotny, wymagający zadbania o siebie i pogody ducha

 • favoris

Wraz z pojawieniem się menopauzy zmiany hormonalne mogą wywierać wpływ na Twoje dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne, w tym także na skórę. W tym punkcie zwrotnym Twojego życia zadbaj o siebie na nowo – i spójrz w przyszłość z optymizmem, pogodą ducha i pewnością siebie.

Zbliżanie się menopauzy może sprawiać wrażenie docierania do punktu zwrotnego. Pierwsze oznaki są często dosyć oczywiste: zmiany hormonalne wiążące się z menopauzą mogą być przyczyną nocnych potów i "uderzeń gorąca", które zaburzają sen, powodują wahania nastrojów i prowadzą do uczucia zmęczenia. Zachodzą również zauważalne zmiany w skórze, m.in. zwiększona suchość i utrata gęstości. Widoczne oznaki starzenia, takie jak utrata gęstości, również stają się bardziej dostrzegalne w okresie zmian hormonalnych.

Jest to szczególny okres Twojego życia, który może negatywnie wpłynąć na Twoje samopoczucie fizyczne, emocjonalne i psychiczne. Stanowi też jednak nowy początek – który należy powitać z pewnością siebie i spokojem ducha. Wiadomo przecież, że "50 to nowe 30". To czas, aby spoglądać w przyszłość z wdzięcznością i ufnością, na pierwszym miejscu stawiając dbałość o siebie. Odnosi się to również do zmiany zabiegów pielęgnacyjnych zapobiegających starzeniu się skóry.

Innowacyjne kosmetyki zastępcze: przełom nowej generacji w pielęgnacji skóry u osób w wieku powyżej 50 lat

Neovadiol od ponad 15 lat odpowiada na szczególne potrzeby zmieniającej się skóry, wprowadzając produkty do pielęgnacji skóry przeciwdziałające oznakom starzenia oparte na intensywnych badaniach naukowych dotyczących takiej problematyki, jak utrata gęstości skóry, suchość i szorstkość skóry u kobiet w wieku powyżej 50 lat. Dziś trwa prawdziwa rewolucja zapoczątkowana stworzeniem kompleksu uzupełniającego do pielęgnacji skóry Neovadiol: przełomowego produktu, który zmienia Twoją skórę na wielu poziomach, przywracając jej młodość, energię, miękkość i promienność.

Rewolucyjny nowy kompleks Neovadiol zawiera 4 składniki aktywne, które wspólnie przywracają gęstość, objętość, promienność i młodość skórze w trakcie menopauzy. Stężenie Pro-Xylane zwiększono dziesięciokrotnie, do 3%, aby wzmocnić skuteczność pielęgnacji przeciwko starzeniu. Pro-Xylane w zauważalny sposób pozwala skórze odzyskać gęstość, wygładza ją, redukuje zmarszczki, plamy starcze i przebarwienia. Twoja skóra od razu wydaje się młodsza, odświeżona, bardziej napięta i gładsza. Świeży kwiatowy zapach, łączący nuty jabłoni, zielonej herbaty, irysów i jaśminu z głębokim aromatem piżma i fiołków wywołuje pogodę ducha i uspokaja – podczas gdy konsystencja Neovadiolu pozostawia Twoją skórę świeżą i chłodną, a mimo to odżywioną.

Rekomendowane produkty

 • NEOVADIOL Kompleks Uzupełniający Aktywna pielęgnacja odbudowująca do skóry normalnej i mieszanej dla kobiet w trakcie menopauzy
 • NEOVADIOL Kompleks Uzupełniający Aktywne serum odbudowujące dla kobiet w okresie menopauzy
 • KOMPLEKS  UZUPEŁNIAJĄCY NA NOC Aktywna pielęgnacja odbudowująca dla kobiet w trakcie menopauzy
 • Najczęściej czytane

  Jak stosować kwas kojowy?

  Pielęgnacja twarzy

  Jak stosować kwas kojowy?

  Kwas kojowy jest uznawany przez dermatologów i kosmetologów za jedną ze skuteczniejszych substancji przeciwdziałających problemowi nadmiernej pigmentacji. Bardzo dobrze sprawdza się przy leczeniu plam pigmentacyjnych, ostudy oraz innych zaburzeń kolorytu skóry. Jak stosować kwas kojowy, by przyniósł on najlepsze rezultaty?

  Przeczytaj artykuł

  Łuszcząca się skóra na twarzy - czym może być spowodowane?

  Pielęgnacja twarzy

  Łuszcząca się skóra na twarzy - czym może być spowodowane?

  Łuszcząca się skóra na twarzy to bardzo uporczywy problem, który może mieć różne podłoże. Łuszcząca się skóra to dolegliwość typowa dla skóry suchej i szorstkiej, jednak niekiedy przypadłość ta może mieć związek z poważniejszymi chorobami skóry. Podpowiadamy zatem, z czego może wynikać łuszczenie się skóry z twarzy i jak z nim walczyć!

  Przeczytaj artykuł

  Woda termalna – zastosowanie, sposób użycia, działanie

  Woda termalna

  Woda termalna – zastosowanie, sposób użycia, działanie

  Wody termalne to szczególny rodzaj wód podziemnych, których temperatura w momencie wydobycia jest wyższa niż średnia roczna temperatura powietrza w okolicy, przy czym nie może to być mniej niż 20 Celsjusza. Są to krystalicznie czyste wody zawierające unikalne, właściwe dla danego rejonu kompozycje składników mineralnych i pierwiastków śladowych powstające w wyniku powolnej wędrówki z głębokich warstw ziemi ku powierzchni. Charakteryzują się szerokim zastosowaniem w lecznictwie, a od niedawna również w przemyśle kosmetycznym.

  Przeczytaj artykuł

  Peeling do twarzy - jak go poprawnie wykonywać?

  Pielęgnacja twarzy

  Peeling do twarzy - jak go poprawnie wykonywać?

  Peeling (ang. scrub, brushing) to nic innego, jak złuszczanie skóry, czyli usuwanie z jej powierzchni martwych komórek naskórka. Profesjonalne złuszczanie naskórka wykonujemy bardzo często w gabinetach kosmetycznych, jednak na peeling twarzy decydujemy się równie chętnie w domu. Podpowiadamy, jakie korzyści może przynieść nam stosowanie peelingu do twarzy i jak go poprawnie wykonać!

  Przeczytaj artykuł

  go to top